Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Bosch czy Hoover ?

gmvh 10 Nov 2009 23:22 8612 7
    gmvh
    Level 10  
    Witajcie.
    Chcę kupić pralkę ładowaną od przodu i mam dylemat między Bosch a Hoover (WLX24362PL, VHDS6123D). W sumie modele nie są tu aż tak ważne, chodzi mi bardziej o opinie na temat tych merek.
    Pozdrawiam
    GMVH
    kaczmarj
    Level 23  
    Myślę, że znajdzie się kilka opinii na temat każdej z nich. Sam osobiście mam pralkę Hoover ( trochę starszy model) już od 6 lat. Działa rewelacyjnie. Rok temu kupiłem suszarkę do bielizny też Hoower. Dość spora 9 kg ładowana i w wyglądzie podobna do tej pralki o której piszesz. Jedyny problem był w tej suszarce z wyłącznikiem zasilania. Po prostu "trochę" za mocno starałem się go załączyć i wskoczył do środka. Wystarczyło tylko zapiąć go na swoje miejsce i jest ok. Była to jednak moja wina. Panel przedni jest dokładnie taki jak w interesującej cię pralce. Mam do tej marki zaufanie i dlatego mam już dwa sprzęty tej firmy.
    peterwolski
    Level 20  
    Odradzam Hoover ciągle są problemy z elektroniką
    gmvh
    Level 10  
    Kurcze, trochę szkoda bo Hoovery mają świetny design!
    Czy ktoś ma jeszcze jakiś złe bądź dobre doświadczenia z tymi pralkami?
    Dzieki
    Arjano
    Level 10  
    Polecę Boscha. Mam taką pralkę od kilku lat, zero kłopotów z działaniem. A nie, przepraszam, raz wymieniłem izostat wyłącznika głównego. Pralka chodzi praktycznie codziennie. Przy małych dzieciach programy z dużym gotowaniem, be kłopotów. wybrałem jąz uwagi na cichą pracę. Miałem w domu zamontowane już 2 whirlpoole, oba wróciły do sklepu, tak się tłukły na wirowaniu. Wybrałem boscha, jest cichy, pracuje nocami.
    inż81
    Level 16  
    W pralkach nowego typu najczęściej psuje się programator a najwięcej kosztuje. Może zadzwoń do serwisów i spytaj się o ich cenę to może zaważyć na twojej decyzji.
    gmvh
    Level 10  
    Dotyczy to ogólnie nowych pralek czy którejś z marek?
    gmvh
    Level 10  
    Kupiłem Boscha! Już drugi rok pralka pierze znakomicie. POLECAM!