Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

neostrada tp + tv ma造 problem (bia造 dekoder samsung)

jakupb 11 Lis 2009 16:07 3566 2
  • #1 11 Lis 2009 16:07
    jakupb
    Poziom 8  

Witam wszystkich, mam ma造 problem mianowicie mamy w domu neostrade juz dwa lata wiec zaproponowali nam promocje 36 kana堯w cyfry + plus dekoder na 2 lata bodajze za 5 z za miesi帷. Jednak nie mam tam polsatu a czasem leci tam cos fajnego (pewnie daltego ze to konkurencja), z ty逝 tego dekodera jest wej軼ie i wyjscie zwyk貫j anteny i mam pytanie czy jesli podepne pod to antene to czy jakims sposobem da sie uzyska polsat? i jeszcze jedno czy jesli w這瞠 do tego dekodera inna karte to czy bede mogl odtwarzac wiekszoc programow z satelity?

Dodano po 3 [minuty]:

tylko prosze badzcie wyrozumiali gdy jestem pocz徠kujacy w tych sprawach i nie mam zielonego poj璚ia :P

0 2
  • #2 11 Lis 2009 16:12
    35mario1
    Poziom 26  

Tuner jest w stanie odebra tylko to na co pozwoli nadawca. Wi璚 o Polsacie i innych kartach zapomnij.:cry: Na pocieszenie powiem, 瞠 karta Orange mo瞠 pracowa w innym dekoderze satelitarnym obs逝guj帷ym system kodowania Viacess np Opticum (na oprogramowaniu edukacyjnym).

0
  • #3 11 Lis 2009 17:56
    GT_194
    Poziom 13  

Tuner do telewizora pod陰cza si przewodem HDMI lub przez Euroz豉cze,natomiast przew鏚 od anteny naziemnej pod陰cz do gniazda antenowego TV.Po wy陰czeniu tunera lub prze陰czeniu pilotem TV wtryb AV b璠ziesz odbiera programy ze zwyk貫j anteny.:D

0