Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów...

Gr00bY 11 Lis 2009 17:31 6738 6
  • #1 11 Lis 2009 17:31
    Gr00bY
    Poziom 2  

Witam. Poszukuje schematu zdjęcia podłączenia przewodów/instalacji do ww. pralki. Niestety w ferworze walki wpadł mi do wanny telefon ze zdjęciami jak przewody były podłączone :/ Pralkę musiałem rozebrać gdyż otworzyły się drzwiczki od bębna i ten stanął kołkiem z praniem w środku:|Ratujcie pomimo zacinających się drzwiczek lubię tą pralkę :)

0 6
  • #2 12 Lis 2009 00:34
    Gr00bY
    Poziom 2  

Hm... Siedze nad tą pralką i może zobrazowani problemu w czymś pomoże?

Zaczynając od początku. Trzy kable i trzy wolne piny na zabezpieczeniu pokrywy - jakieś pomysły które gdzie? Jeden jak widać jest podwójny

Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów... Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów... Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów... Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów... Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów...

Dalej wiązka wraca na tył pralki gdzie powinna się spotkać z włącznikiem i tu mamy 6 pinów....

Kolejny problem to 4 wtyczki, dwie z dwoma czerwonymi przewodami, dwie z dwoma czarnymi. Są to wtyczki od szybkości wirowania, temperatury prania, trybu bez prasowania i dodatkowego płukania - istanieje jakiś sposób żeby rozpoznać która do czego służy?

Ratujcie bo pranie czeka :/

Moderowany przez mrhari:

Proszę zapoznać się z tym: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html
    Poprawiłem zdjęcia.

0
  • #3 12 Lis 2009 10:25
    wiesiekba
    Specjalista AGD

Na blokadzie jest schemat połączenia, na pozystor idzie 220V i po nagrzaniu włącza na instalację uruchamiając pralkę.Żarówka do ręki i pomiar napięć. Na zdjęciu blokady nic nie widać.

0
  • #4 12 Lis 2009 23:52
    Gr00bY
    Poziom 2  

Pralka Candy CTE 121 - schemat podłączenia przewodów...

Dokladniejsze zdjęcie blokady z przepisanymi nic mi nie mówiącymi ciągami znaków. Czy coś to pomaga?

0
  • #5 13 Lis 2009 02:08
    wiesiekba
    Specjalista AGD

Jak nie ma schematu to miernikiem idzie sprawdzić który styk do czego.Najlepiej wezwij fachowca. Nie będzie to pewne jak Ci opiszę możemy się nie zrozumieć zbyt łatwo o zwarcie w tym miejscu.

1
  • #6 13 Lis 2009 19:05
    Gr00bY
    Poziom 2  

Ok. Wracam więc do punktu adresy serwisów AGD. Dzięki za pomoc.

0
  • #7 02 Sty 2013 21:39
    slawek 27
    Poziom 10  

podłączenia blokady 3- niebieski,4-biało brązowy,5-pomarańczowy

-1