Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica PC5580A413 - jaki to kod błędu?

11 Nov 2009 17:35 3820 4
  • Level 9  
    Witam, mam problem dotyczący pralki Amica Optimum PC5580A413. Napiszę najprościej, ponieważ kompletnie nie znam się na tym...
    Otóż pralka nie pobiera wody. Włączam, nastawiam program i w ogóle nie slychać pobierania wody, zapalają się lampki, że blokada drzwi oraz, że pracuje..Pralka robi jeden niemrawy obrót i tyle. Lampki nadal się palą, ale pralka stoi zupełnie. Wyłączyłam wszystko, udało mi się otworzyć drzwiczki - nie ma wody, pralka wykonała jeden obrót zupełnie na sucho. Otworzyłam filtr, wyczyściłam i w miarę możliwości wybrałam wodę - ponieważ było jej sporo, nawet wylewała się z niego. Znów włączyłam pralkę i to samo. Wszystko się pali, pracuje, blokada, obrót i tyle..
    Ponieważ zupełnie się na tym nie znam, proszę o jakąś radę co to może być, zanim pójdę do serwisu.
    Pozdrawiam!
  • User removed account  
  • Level 9  
    No właśnie nic nie miga.. :/ Zupełnie tak, jakby normalnie pralka miała działać.. Tylko te lampki o pracy i blokadzie. To wszystko. Pompy spustowej [ musiałam sprawdzić w necie co to ;P ] nie słychać..
  • User removed account  
  • Level 9  
    Domyślam się, że sama sobie nie poradzę, ponieważ właśnie kompletnie na tym się nie znam.. Liczyłam jedynie na jakieś sugestie po prostu. Czy to znany problem itp. Aha no i na pewno nie odprowadza wody również - tych resztek.. Bo jak obejrzałam wszystko dokładnie, to mi się te resztki wody z poprzedniego prania wylały.. Cóż. Więc jednak serwis pozostaje. Może takie dość dziwne pytanie - ale mniej więcej jakiego wydatku mogę się spodziewać? Pytam orientacyjnie..

Moderated By mrhari:

O ceny proszę pytać w lokalnych serwisach. Temat zamykam.