Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radiator do Fergusona HF-8900HD

12 Lis 2009 14:19 1969 3
  • Poziom 10  
    Witam,

Montował ktoś z Was większy radiator do HF-8900? Muszę takowy nabyć ale nie wiem czego konkretnie szukać, jaki typ?! Pierwsza to będzie moja ingerencja we wnętrzności!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Cytat:
    Montował ktoś z Was większy radiator do HF-8900? Muszę takowy nabyć ale nie wiem czego konkretnie szukać, jaki typ?! Pierwsza to będzie moja ingerencja we wnętrzności!
    Moim zdaniem bezcelowe jeśli kondensatory na przetwornicy po stronie wtórnej są ok i nic sztucznie nie dociąża przetwornicy oraz dekoderek ma czym oddychać ( nie upchany w dziurę) nie przegrzewa się jeśli te warunki nie sa spełnione to nawet wentylatorek dodany ci nic nie da .
  • Poziom 10  
    Dziekuje za odpowiedz! W takim razie podpytam o cos jeszcze! JEgomosc przede mna machnal ten radiator na "kropelke". czy mo ge smialo zyletka wyciosac pozostalosci?
    Drugie pytanie, montowac na tasme czy pasta termoprzewodzaca, tez moze zostac zastosowana?
  • Poziom 35  
    Ostrożnie możesz użyć żyletki, myślę, że lepiej będzie zastosować pastę termoprzewodzocą a po bokach użyć kleju. Ja zrobiłem tak ,że procesor ma tylko kontakt z radiaotorem pastą termo przewodzącą a po bokach wpuściłem klej dwuskałdnikowy poxipol, jak wyschło to dosyc dobrze sie trzyma.

Zastosowałem radiator na chipset płyt głównych komputera.

Wyglada to tak
    Radiator do Fergusona HF-8900HD