Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany PHILIPS 22DC594/62F

12 Lis 2009 15:09 1678 3
  • Poziom 11  
    Witam.Mam problem z radioodtwarzaczem PHILIPS 22DC594/62F,będąc w trasie wbiłem kilkakrotnie zły kod (mam kod zapisany na kartce który został w domu).Teraz wyświetla mi się napis CODE przez ok.20 minut po czym zaczyna mrugać i pikaniem wyłącza radioodtwarzacz (tak za każdym razem).Proszę o ewentualna podpowiedz co z tym fantem można zrobić,czy wczytanie nowego epromu może pomóc ?

Z góry dziękuję
  • Moderator Radia Samochodowe
    Wczytywanie nieoryginalnych zawartości = psuciu radia. Najczęściej wystarczy korekcja LB [licznika błędów] , tyle że po trzech próbach to sam po odbyciu kary powinien pozwolić wpisać kod. Zapłon rozumiem że przy czekaniu masz włączony :?:
  • Poziom 11  
    damiancz napisał:
    Wczytywanie nieoryginalnych zawartości = psuciu radia. Najczęściej wystarczy korekcja LB [licznika błędów] , tyle że po trzech próbach to sam po odbyciu kary powinien pozwolić wpisać kod. Zapłon rozumiem że przy czekaniu masz włączony :?:

Tak próby podejmowałem na włączonym zapłonie w trasie jak i na postoju,za każdym razem po ok 20 min radio wyłącza się wcześniej opisanymi objawami.Rozumiem że wsady dostępne na necie należy traktować jako nieoryginalne czy sam fakt ingerencji jest mało efektywny?
    Ps.Wspomniana korekcja licznika błędów:napewno należało by się zwrócić do fachowca,ponieważ nigdy się nie bawiłem w tego typu rzeczy.

Dzięki za odpowiedz
    Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Wsady dostępne w necie są oryginalne ale do radyjek z których zostały odczytane. Najlepiej udaj się z tym radiem do fachowca powinien pomóc.