Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet z Netii,lub jaki¶ inny,byleby się nie mulił.

12 Lis 2009 18:52 921 4
  • Poziom 12  
    Witam.
    Mam internet radiowy i chodzi jak muł,chciałbym założyć inny,nawet kablowy,
    my¶lałem o Netii,nawet mamy od nich telefon stacjonarny,
    polećcie co¶?
  • Poziom 28  
    chciałbym tylko przypomnieć o jednym. Nikt ci nie da gwarancji pasma. Jeżeli będziesz miał pecha to tak samo będzie ci muliła neostrada, Netia czy cokolwiek innego
  • Poziom 12  
    napisz z dwa zdania,co to znaczy pecha
  • Poziom 28  
    Pech czyli np: kiepskiej jako¶ci linia telefoniczna, duża ogległo¶ć od centrali, wolne podł±czenie multipleksera DSL /routera na centrali do reszty internetu. Zbyt dużo klientów na jednym ¶wiatłowodzie. Powodów jest kilka, ale co nieco można powiedzieć jak opiszes znam jak jeste¶ podł±czony do TP (wie¶ czy miasto, kabel w ziemi czy na słupach i ile orientacyjnie go jest). Musisz wiedzieć, że często jest tak że TP podł±cza kogo¶ mimo iż jego linia nie kwalifikuje się do tego. Powód jest prosty, a nuż się uda i będzie działać
  • Poziom 12  
    W moim mie¶cie(10tys) s± dwa internety radiowe,na nasz wszyscy narzekaj±,
    że chodzi wolno.Do nadajnika mam z 500m(antenkę mam na dachu na drugim piętrze)
    antenki się dobrze widz±.
    Kumpel też miał ten co my ale z rok temu się przeniósł do go¶cia u którego wszyscy mówili że chodzi szybko.
    Teraz jest zadowolony.Kumpel mówi że założył nowy nadajnik ale ma już komplet klientów.
    Z tego co słysze to on kumplowi powiedział że u nas jest za dużo wiary na nadajniku i administrator sam nie wie komu podkręcić.Ostatnio jak do niego dzwoniłem to udawał że to co¶ u mnie,powiedziałem że mam wszystko ok to podkręcił i chodził szybko.
    Ale za ok 2 dni znowu wolno.Z tego co słysze to wszyscy mówi± że on wali w h...
    Inny znajomy miał z Orange,tam dopiero były cyrki,podpisał z nimi umowe na 2 lata
    60 zł abonament a na sped te¶cie było 100kb.Nam się muli ,a brat u niego był to 10 min się jedna strona otwierała.Umowa się skończyła a oni mu powiedzieli że może nie przedłużyć umowy pod warunkiem że ma umowę(papier) który dostał na pocz±tku.
    Sam już nie wiem co zrobić.