Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

2 x echostar DSB 717 i 1 karta polsatu

daw95 12 Lis 2009 20:44 2625 3
  • #1 12 Lis 2009 20:44
    daw95
    Poziom 9  

Witam.
    Na początku chce zaznaczyć że szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem odpowiedzi więc mamy nowy temat, mianowicie rodzice mają cyfrowy polsat, w/w dekoder i opłacają go. Chciałem zrobić im prezent kupując taki sam dekoder na allegro, żeby mogli używać go na działce i żeby nie musieli jeździć z całym dekoderem tylko z kartą. Oczywiście nie udało się bo dopiero po fakcie dowiedziałem się że karty są sparowane z dekoderem i pozostaje im FTA.

Moje pytanie to czy da radę uruchomić kartę na tym drugim dekoderze, który nie jest sparowany z kartą. Może znacie jakieś programy do przeprogramowania DSB 717 lub wiecie które zworki w dekoderze poprzestawiać:P

Proszę nie piszcie żebym zadzwonił do BOK bo już dzwoniłem i nic z tego. No i jeszcze jedno, dekoder nr 2 jest w pełni uregulowany w CP

0 3
  • #2 12 Lis 2009 20:52
    pajo21
    Poziom 35  

Nic nie zdziałasz,pozostaje FTA.

0
  • #3 12 Lis 2009 21:16
    Doominus
    Poziom 34  

Może da się.
    Są ludzie którzy wyciągają klucze parujące z dekoderów. Później te dekodery idą do szafy bo ludziom odpalają karty na dekoderach z linuxem.
    Może da się wycinać klucz z jednego dekodera i wpisać go w drugi. Sama usługa wyciągnięcia to coś ok 300zł

0
  • #4 12 Lis 2009 21:45
    Piotr Pajkert
    Poziom 32  

Witam!
    Trzeba było wpierw spytać, apotem kupować. Podpisać umowę bez dekodera na kartę z modułem dostępu i dwa dekodery z CI. Chyba wyszło by taniej.
    Cześć! :cry:

0