Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przygasajace podswietlenie i falujące obroty Omega 96r

13 Nov 2009 12:31 2019 4
  • Level 28  
    Witam
    Kupiłem niedawno opla omege z 96r 2.0 16v B+G. Mam problem...
    Jak silnik jest zimny to mam falujące obroty i podświetlenie mi mruga w raz ze światłami i wszystkim co świeci... obroty spadają i podnoszą się a gdy spadają to w tym samym momencie wszystko przygasa do momentu kiedy znowu obroty sie podnosza. Dzieje sie to mniej wiecej w przedziale 800-1000obr/min i chyba na automatycznym ssaniu :D po rozgrzaniu silnika wszystko wraca do normy.

I drugie Pytanko
    W komp. pokłdowym nie wyswietlaja sie wszystkie napisy Gdzieniegdzie widac tylko czesci napisow Czasami wyswietli sie wieksa czesc napisow Pozniej zniknie i w innym miejscu sie pojawiaja juz niepewłne napisy :D

Masło maslane wyszło Ale mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi :D
  • Level 34  
    W momecie spodku obrotów spada napięcie ładowania jeśli chodzi o drugi temat to wyświetlacz jest do naprawy
  • Level 28  
    Rozumiem I dzieki
    Ale czemu obroty faluja ?
    I czemu spada w tym momecie napiece ładowania ?
  • Level 18  
    najprawdopodobniej masz uszkodzony silniczek krokowy. Wymień go. Napięcie ładowania spada w momencie spadku obrotów ponieważ silnik wolniej kręci i wolniej ładuje. Nie widział byś tego objawu jakbyś miał naładowany akumulator a twój wygląda na nieco zużyty i dlatego te spadki napięcia są widoczne.

Zastanawia mnie tylko fakt jak ty to robisz że zauważasz szybkie spadki obrotów o 200obr/min...
  • Level 28  
    Jeszcze jeden problem mam
    Po odciagnieciu przłacznika swiateł (właczajacego oswietlenie podsufitki i drzwi) Swiatła nie zapalaja sie.Zarowki sprawdzone bezpieczniki tez
    Co sie moze dziac ?
    Dodam ze po otworzeniu drzwi lampki działaja