Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics STCH 770 czy da się podłączyć bez decka

13 Lis 2009 20:12 1329 3
  • Poziom 14  
    Witam posiadam starą ale wciąż sprawną wierzę Technicsa ST CH770 jest podłączona do kompa jako kino domowe i chciałbym odłączyć od niej deck, niestety po takim zabiegu wyświetlacz pokazuje error ,można dalej korzystać ale za każdym razem trzeba przełączać przyciskiem selektor ponieważ wyświetlacz nie pokazuje innego stanu jak ERROR ----Czy można jakoś zmostkować taśmę łączącą zestawy żeby tego błędu nie było ? jeżeli tak to w jaki sposób ? Z góry dziękuję za podpowiedzi ...
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    CD jest wpięte?
    Tam pewnie jest wykrywanie segmentów po obecności procesora w SL/RS-CH700 więc nie obejdziesz tego.
  • Poziom 14  
    Tak wszystko jest wpięte, ja wiem że on pokazuje awarię w zależności od braku w zestawie ,miałem tylko nadzieję że odłączę decka ponieważ nie działa z powodu pozrywanych pasków . Próbowałem wyjąć z niego płytkę razem z taśmą i wrzucić gdzie indziej ale ona była chyba od zasilania oświetlenia bo jak to zrobiłem to error i tak się wyświetlał ,wszystkie flaki są gdzieś w środku . myślałem że może to jakaś prosta zasada : brak obwodu ,czy w prost przeciwnie uruchamia wyświetlanie awarii i że to da się jakoś zmostkować na taśmie bo to jakby nie było już z 15 lat gdzieś sobie to pudło liczy a tu masz co Technics to Technics.......
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Niestety sprawdza obecność segmentów po szynie - jeżeli nie ma jakiegoś segmentu to wyświetli U70 i nazwę segmentu. Ale powinien działać poprawnie mimo tego błędu.