Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PT 1000 mastercook wrozamet potrzebna instrukcja obsługi

adam_1967 13 Lis 2009 22:33 7460 5
  • #1 13 Lis 2009 22:33
    adam_1967
    Poziom 9  

Witam
    Posiada ktoś instrukcje obsługi do tego modelu, chodzi konkretnie o trzy przyciski obok włącznika, nie wiem do czego one służą.

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• #2 06 Kwi 2013 22:21
    Michał_5791
    Poziom 2  

Witam,
    Te trzy przyciski obok włącznika w modelu PT 1000 znaczą w kolejności od lewego do prawego:
    1) Pierwszy przycisk w prawą stronę od zółtego włącznika (pod nim jest symbol miski z ręką w środku tej miski, pranie "EKSTRA - DELIKATNE"). Cytuję instrukcję obsługi: "Po naciśnięciu przycisku 'Ekstra - delikatne', zmienia się ilość obrotów, wykonanych przez bęben podczas prania wstępnego, prania głównego i płukań. Pozwala to na osiągnięcie prania bardzo delikatnego, szczególnie zalecanego przy praniu wełny i tkanin bardzo delikatnych, wskazanego także dla tkanin mieszanych mało zabrudzonych lub tkanin nie wymagających prasowania.
    2) Drugi przycisk w prawą stronę od żółtego włącznika (pod nim jest symbol kółeczka z pofalowaną wodą w środku oraz jest czerwona lampka nad nim). Jest to przycisk "FLOT" (Zapobieganie powstawaniu zmarszczek). Cytuję instrukcję obsługi: "Przycisk "Flot" działa wyłącznie podczas wykorzystywania programów przeznaczonych do prania tkanin mieszanych, syntetycznych i bardzo delikatnych. (6 - 7 - 8 - 10 - 11).
    Gdy ten przycisk jest wciśnięty, pralka zatrzymuje się po zakończeniu ostatniego płukania w programach wyżej wymienionych. Prana odzież pozostaje zanurzona w wodzie.
    W celu normalnego zakończenia tych programów należy ponownie nacisnąć przycisk "Flot",
    3) Trzeci przycisk w prawą stronę od żółtego włącznika (jest pod nim symbol miski z pofalowaną wodą w środku, "SUPERPŁUKANIE"). Cytuję instrukcję obsługi: "Po naciśnięciu przycisku 'SUPERPŁUKANIE', wyeliminowany zostaje nawet najmniejszy ślad środka piorącego w pranej odzieży dzięki większej ilości wody".

• #3 08 Lip 2014 08:30
    AniaNN
    Poziom 2  

Witam,
    bardzo pilnie potrzebuję całej instrukcji do pralki PT 1000 mastercook. Proszę o jakiś link lub inny odnośnik.
    Wynajęłam mieszkanie w którym jest taka pralka i nie mam pojęcia jak ją uruchomić.
    Bardzo proszę o pomoc.

• #4 09 Lip 2014 10:48
    Michał_5791
    Poziom 2  

Witam,
    Posiadam kompletną instrukcję obsługi pralki PT 1000 Wrozamet Mastercook w formie jpg. Podaj proszę adres swojej poczty elektronicznej, wyślę ów plik zawierający zdjęcia instrukcji do Ciebie.
    Pozdrawiam,
    Michał :)

• #5 10 Lip 2014 07:53
    AniaNN
    Poziom 2  

Instrukcję proszę przesłać na adres mailowy dkmnaumowicz(malpa)poczta.onet.pl

Z góry Ci dziękuję Michale, ratujesz mi życie :)

• #6 14 Sie 2014 08:37
    lumini
    Poziom 5  

czy również mogę prosić o instrukcję na pawellucyna(malpa)wp.pl
    Z góry dziękuję

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo