Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung DVD-P390 a dysk twardy USB..Problem

dimen 14 Lis 2009 00:21 3628 8
  • #1 14 Lis 2009 00:21
    dimen
    Poziom 8  

Witam serdecznie,

tak jak w temacie posiadam ten model DVD który podałem w temacie. Odtwarzacz czyta karty z aparatu, pendrive ale nie chce ruszyć z dyskami USB...i to nie chodzi już czy dysk ma zasilanie z usb czyli 2.5 cala czy dysk 3.5 ze zewnetrznym, czy ma 50GB czy 300..czy posiada system plików FAT-32 czy jakiś inny których i tak nie odczyta.

Czy faktycznie na tych odtwarzaczach ta funkcja jest zablokowana i jestem skazany na zgrywanie wszystkiego na pena?

Dzięki za odpowiedź

0 8
  • #2 28 Lis 2009 13:28
    dexter74
    Poziom 13  

Ja Ci chyba nie pomogę, bojedyne co mi przychodzi do głowy to za duża partycja na HDD albo sformatowana w NTFS.

Ale jeśli mogę chciałbym Cię zapytać o ten odtwarzacz - czy masz jakieś problemy, czy przyjmuje divxy i napisy bez problemu i czy jest konfigurowalny (czcionka etc)?

Dzięki.

0
  • #3 28 Lis 2009 23:57
    dimen
    Poziom 8  

dexter74 napisał:
    Ja Ci chyba nie pomogę, bojedyne co mi przychodzi do głowy to za duża partycja na HDD albo sformatowana w NTFS.

Ale jeśli mogę chciałbym Cię zapytać o ten odtwarzacz - czy masz jakieś problemy, czy przyjmuje divxy i napisy bez problemu i czy jest konfigurowalny (czcionka etc)?

Dzięki.

Niestety jeśli chodzi o podłączenie dysku przenośniego do tego modelu jak i do większości na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe. Tutaj już nie chodzi o wielkość partycji czy system plików fat32 czy ntsf..2 dni męczarni i echo...nie da się i z tym się pogodziłem. Jeśli chodzi o filmy divx to powie szczerze, że oglądam tego sporo i nie spotkałem się jeszcze aby odtwarzacz nie mógł przeczytać jakiegoś filmiku. Co do czcionki i konfiguracji sprawdzę i dam znać w dniu jutrzejszym bo nie miałem okazji jeszcze oglądać filmu z napisami.

Pozdrawiam

0
  • #4 29 Lis 2009 02:21
    Sting
    Specjalista - kamery

To jest odtwarzacz DVD i jescze raz powtórzę To jest odtwarzacz DVD a nie PC. Po co chcecie za wszelką cenę wpinać w to urządzenie zewnętrzne HDD? Może jeszcze Windows 7 ma na tym zadziałać? Zewnętrzne HDD obsługuje tylko PC bo to jest w stanie obsłużyć taką ilość danych. Klasyczny player DVD może odczytać jakieś pliki poprzez usb ale nie cały HDD jako HDD tylko jakąś jego zawartość co jest ściśle powiązane z twórcami urządzenia, np tego modelu.
    Reszta to kwestia porozumień prawnych pomiędzy twórcami standardów.

0
  • #5 30 Lis 2009 09:44
    dexter74
    Poziom 13  

Sting napisał:
    Zewnętrzne HDD obsługuje tylko PC bo to jest w stanie obsłużyć taką ilość danych. Klasyczny player DVD może odczytać jakieś pliki poprzez usb ale nie cały HDD jako HDD tylko jakąś jego zawartość co jest ściśle powiązane z twórcami urządzenia, np tego modelu.

Tia. Tyle, że ludzie wpinają do tego samsunga dyski po 500 GB i działa...

0
  • #6 06 Gru 2009 00:56
    Sting
    Specjalista - kamery

To niech ci ludzie pomogą autorowi postu.

0
  • #7 16 Gru 2009 11:49
    ogr22
    Poziom 10  

Zamówiłem ten odtwarzacz na prezent rodzicom, ale tak w woli dysków to jak miałem radio samochodowe z wejściem USB to nie dało się do niego wsadzić czegokolwiek większego niż 2GB. Może tu jest podobny problem ?

0
  • #8 22 Gru 2009 03:06
    cdwilq
    Poziom 2  

Witam,
    mam problem a że tyczy się usb i tego odtwarzacza to pozwoliłem się podpiąć. A mianowicie moje dvd nie wykrywa pendrajwów, mam 4gb od good ram i nic jak by go nie było. Możecie powiedzieć jakie wy używaliście dla tego modelu ? Próbowałem znaleźć nowy soft z nadzieją że coś zmieni ale hmm nie ma.

0
  • #9 27 Gru 2009 21:14
    pszetyp
    Poziom 1  

witam. mam ten odtwarzacz od kilku dni i odnotowalem tylko jeden, ale dosyc spory problem - duze opoznienie wyswietlania napisow przy filmach DivX. niestety nie wiem co z tym zrobic, jutro mam zamiar zadzwonic na infolinie Samsunga. w ustawieniach nie znalazlem zadnej opcji przesuniecia napisow.

poza tym wszystko fajnie dziala, czyta wszystko to co mial czytac, nie mam zadnych problemow z odczytem pendrive'ow (sprawdzalem 1 GB i 4 GB). mam nadzieje, ze uda sie naprawic ten problem z napisami, a wtedy odtwarzacz moge z czystym sumieniem polecic innym.

pozdrawiam!

0
  Szukaj w 5mln produktów