Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Deimic Smart Home
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe do 700zł

Popak 14 Lis 2009 17:36 4082 12
  • #1 14 Lis 2009 17:36
    Popak
    Moderator na urlopie...

Witam
    Poszukuje Radia samochodowego do 700zł może być nowe lub używka. Ale wolał bym nowe ;)
    Funkcje jakie powinien mieć to:
    -wejście USB lub na kartę SD
    -czterokanałowe wyjście na wzmacniacz
    -przyzwoity dźwięk :D
    -żeby sie ładnie prezentowało (schludnie);) Bez kolorowych diudek LED
    Myślałem o Pioneer-ku DEH-P77MP lub jakimś JVC. Ale DEH-P77MP nie ma USB lub SD, a zależy mi aby było.
    Co byście polecili do kwoty 700zł?

Pozdrawiam

0 12
  • Deimic Smart Home
  • Deimic Smart Home
  • #3 14 Lis 2009 18:40
    Popak
    Moderator na urlopie...

Może sie ktoś wypowiedzieć na temat KD R-901 i potwierdzić wybór?
    Jak jest różnica między KD R-901 a KD R-801?
    I co myślicie o Pioneer DEH-P4100SD?

Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #4 14 Lis 2009 19:06
    GSX-R
    Poziom 18  

Powiem tyle ze Pioneera sobie odpusc,ostatnio kumpel pochował wlasnie ten model po 3miechach uzytkowania.Niech mu złomowisko lekkim bedzie:)

0
  • #5 14 Lis 2009 19:48
    Sanei
    Poziom 18  

Z tego co pamiętam, r-901 ma 5v wyjścia liniowego, a 801 2.5 :)

0
  • #6 15 Lis 2009 14:49
    Popak
    Moderator na urlopie...

Witam
    Mam jeszcze dwa pytania.
    Czy KD R-901 ma zdejmowany panel?
    Czy jest jakaś wielka różnica pomiędzy 5v a 2.5v? Bo cena między 901 a 801 to prawie 200zł :)

Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #7 15 Lis 2009 16:03
    Sanei
    Poziom 18  

W sumie, to chyba wielkiej nie ma, osobiście kupiłbym 801, a te 200 zł przeznaczył na inny cel :)

0
  • #8 15 Lis 2009 16:47
    Popak
    Moderator na urlopie...

Może ktoś sie wypowie czy jest jakaś wielka różnica między 5v a 2.5v na wyjściu liniowym.

0
  • #10 21 Lis 2009 12:50
    Popak
    Moderator na urlopie...

Witam
    Wybrałem model 801 i na święta będe miał bo kupuje radio w Niemczech.

Pozdrawiam

0
  • #11 08 Gru 2009 14:47
    Popak
    Moderator na urlopie...

Witam
    Miało być na święta radio ale jest wcześniej :) Pomału gromadzę sprzęt CA i wtedy zamontuję w samochodzie. Z racji że nie mam pełnego CA to nie wypowiem się co do jakości, więc proszę czekać cierpliwie. Po otworzeniu pudełka pierwsze wrażenie jest miłe radyjko jest dobrze zrobione. Radyjko podpiołem w domu na krutko aby zobaczyć jak świeci i jakie ma funkcje i jak dlamnie to co ma to jest aż nadmiar :D
    Fotka jak świeci JVC KD R-801

0
  • #12 30 Gru 2009 21:24
    felypeq
    Poziom 1  

DJpopak;) napisał:
    Witam
    Miało być na święta radio ale jest wcześniej :) Pomału gromadzę sprzęt CA i wtedy zamontuję w samochodzie. Z racji że nie mam pełnego CA to nie wypowiem się co do jakości, więc proszę czekać cierpliwie. Po otworzeniu pudełka pierwsze wrażenie jest miłe radyjko jest dobrze zrobione. Radyjko podpiołem w domu na krutko aby zobaczyć jak świeci i jakie ma funkcje i jak dlamnie to co ma to jest aż nadmiar :D
    Fotka jak świeci JVC KD R-801

Możesz napisać coś więcej o tym radyjku? Jak gra? Jak obsługa? Jak działa bluetooth?Jakie są ogólnie plusy i minusy?
    Zastanawiam się nad jego zakupem ale w sieci brak jakichkolwiek opinii:/
    Byłbym wdzięczny za recenzję.

0
  • #13 30 Gru 2009 21:41
    Popak
    Moderator na urlopie...

Witam
    Radyjko jak na moje uszy gra ładnie. Obsługa jest intuicyjna, prosta. Bluetooth to zwykły pod usb działający także pod komputerem PC :) Bluetooth testowałem między telefonem i połączyło się bez problemu. Wysyłałem muzykę przez BT i i nie było przycinki. Więc można go używać i samochodzie jak i w domu. Kolorów ma w brut każdy znajdzie coś dla siebie. Wyświetlacz można ustawić tak aby napisy były wyświetlanie w pozytywie i negatywie. (czyli czarne napisy podświetlone tło i odwrotnie). Jedynie co mi nie przypadło do gustu to że jak wykryje cd czy pamięć przenośną z MP3 to od razu sam automatycznie zaczyna odtwarzać muzykę (nie ma przycisku Play). Ale to zbytnio nie przeszkadza trzeba się przyzwyczaić. Bo to tak ma większość radii samochodowych.
    Ogólnie polecam.

Pozdrawiam

0