Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez truck na czesci-- co z oc itd

leonb270377 15 Lis 2009 18:21 1649 2
  • #1 15 Lis 2009 18:21
    leonb270377
    Poziom 12  

Witam jestem szczesliwym posiadaczem auta jak w temacie. Niestety mam duzo czesci w nim do wymiany (silnik skrzynia biegów itd itd) . to wszystko drogie bo silnik citroena. Mój znajomy ma takie samo auto ale z uwagi na to ze peka mu na pół policja zabrała dowód rej... I tu zaczyna sie problem czy ja moge od niego te auto kupic z przeznaczeniem na czesci? by nie placic oc za niego, wyrejestrowac(lub nie zarejestrowac), by go rozebrac i przelożyć silnik do mojej fury? ktos moze tak robił juz prosze o pomoc jak to zrobic?

0 2
  • #2 15 Lis 2009 18:37
    kierbedz4
    Poziom 33  

Znajomy może go dostarczyć do zakładu utylizacji samochodów i na tej podstawie uzyska kwit potrzebny do wyrejestrowania samochodu .Ty natomiast możesz ten samochód odkupić po cenie złomu użytkowego z zakładu utylizacji otrzymując fakturę zakupu.

Dodano po 3 [minuty]:

Silnik występuje jako część zamienna i jego numer nie powinien być wpisany w dowodzie rejestracyjnym samochodu.

0
  • #3 15 Lis 2009 18:51
    leonb270377
    Poziom 12  

Tak tylko z tego co wiem auto oddaje sie do takiego punktu z dowodem rej atu go brak -policja) odda z dopłata ja zabule jak za normalne czesci za szrotu a tak mialbym taniej

0