Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a8 nie odpala ani na ben. jak i na gazie.

17 Lis 2009 01:16 3979 3
  • Poziom 2  
    nie chce odpalić silnik audi a8 3.7 95r
    Witam i mam pytanie:mam audi a8 3.7 v8 z 95r z gazem
    ostatnio miałem rezerwę paliwa po przełączeniu na gaz dałem gaz do podłogi (oczywiście ciepły silnik) i po chwili stanęło kręciłem i nic po 5 min zapaliło i normalnie silnik pracował.
    dzień później kręci motor ale nie zapala a na przełączniku paliwo-gaz nie świecą kontrolki po włączeniu zapłonu (przedtem świeciła czerwona od paliwa) a gdy kręcę rozrusznikiem na chwilkę zapalają się wszystkie. czy ktoś może mi pomóc?
  • Poziom 11  
    HI. Sprawdź czy auto odpala normalnie jeśli manualnie przełączysz na paliwo lub na gaz. Jeśli na benzynie nie zapali a na gazie tak to zobacz wyłącznik wstrząsowy(odcinający pompę) lub podłączenie zasilania wtrysków przy podłączeniu kabla sterującego odcięciem paliwa.
  • Poziom 2  
    auto w żaden sposób nie chce odpalić obecnie stoi u mechanika tylko jest jeden problem jestem w holandii który powiedział że to pompa a nie tak dawno ją wymieniałem.
    rozrusznik kręci ale nie zapala a na tryb awaryjny na gaz nie da się przełączyć gdyż na przełączniku benzyna-gaz nie świeci żadna kontrolka. Czy to może być wina instalacji gazowej np. bezpiecznik lub coś takiego?
  • Poziom 27  
    no nic przyjacielu jeśli zasilania dochodzą zostaje szczytać auto Vag i ewentualnie sprawdzić czy rozpoznaje klucze

Dodano po 2 [minuty]:

i sprawdz czy sterownik gazu sie nie wysypał odłącz go i zrób obejścia obmierz wszystko co możesz