Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Ampio - probem z kierunkowskazem w audi A3

17 Lis 2009 09:46 1740 2
  • Poziom 15  
    Ostatnio podłączałem znajomemu alarm Ampio w Audi A3 z 2000r. Wszystko szło dobrze tzn. podłączyłem uruchamianie alarmu, czujniki dodatkowe, syrenę itd. Na koniec zostało podłączenie pod kierunkowskazy i tu pojawił się problem. Lewy kierunek ok ale jak tylko podłączyłem się pod prawy to w momencie wyłączania alarmu zazbrajał się ponownie. A jak tylko odłączałem prawy kierunek to wszystko było ok. W sumie skończyło się na tym że podłączyliśmy wyjścia nie pod kierunkowskazy tylko pod światła postojowe. Problem jednak nie został rozwiązany i nie wiem dlaczego po podłączeniu prawego kierunkowskazu alarm wariował. Może ktoś już miał podobny problem i zna rozwiązanie tego problemu?
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Wydaje mi się że podłączałeś alarm pod niewłaściwy przewód w samochodzie. Wygląda to tak jakby przy wyzwoleniu kierunkowskazu robiło się zwarcie i alarm (pamięć stanu) wracał do trybu uzbrojenia.
    Oczywiście to tylko moje gdybanie, założyłem sporo ampio i nigdy nie miałem z nimi żadnych cyrków.
  • Poziom 15  
    Nie wiem już sam co mogło być nie tak. Faktem jest że odłączałem wszystko co możliwe i próbowałem uruchomić ten nieszczesny kierunkowskaz. Niestety bez skutku. Jedyne co zostawialem podlączone to wejście uruchamiajace alarm. Muszę się jednak przyznać że jak zaczynałem podłączaćalarm to był on cześciowo uruchomiony tzn. bylo podłączone uruchamianie alarmu i syrena. Widocznie w tym był problem. Zasilania sprawdziłem, syreny raczej nie da się źle podłączyć. Nie sprawdzałem tylko wejścia uruchamiającego alarm i teraz widzę że chyba w tym był problem. Nastepnym razem trzeba po prostu wymontować wszystko i zacząć wszystko od nowa tak jak się należy.