Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uszkodzony opticum x10 - jak wgrać soft?

zworka 17 Nov 2009 11:59 7311 8
    zworka
    Level 12  
    Witam
    Mam uszkodzonego opticuma x10 prawdopodobnie po nieudanej aktualizacji softu
    tuner posiada jedynie USB jak wgrać ponownie soft
    matzg
    Level 35  
    Witam, napisz coś więcej na temat dekodera ,kompletnie martwy?
    Pozdr
    35mario1
    Level 26  
    Sprawdź temat JTag - reanimacja.
    zworka
    Level 12  
    świeci się słabo czerwona dioda led
    na płycie nie widać złącza jtag
    wooy11
    Level 12  
    Pewnie sobie z problemem poradziłeś albo i nie ...ale w tych tunerach ciężko jest źle zaktualizować soft, po prostu sciągasz z neta soft, ładujesz go na pendriva którego wkładasz w tuner i z pilota w menu ustawiasz aktualizacje, tuner komunikuje się sam z pendrivem i to wszystko
    logeen
    Level 10  
    jeśli ten temat jest Wam znany to bardzo proszę o kontakt. Chyba właśnie uszkodziłem sobie taki tuner.
    Mowa o Opticum X10p.. zaczęła sie aktualizacja i.. nic. Świecą tylko obie diody (czerwona i zielona) a na ekranie widze napis "brak sygnału"

Proszę o pomoc
    wpat
    Level 22  
    Proszę zrobić skanowanie automatyczne, jeśli wyszuka kanały to wtedy ponownie próbować aktualizacji z pendriva. Najlepiej pobrać pliki do aktualizacji ze strony producenta. Ważne jest stosowanie odpowiednich np. lista TNK519.ssu
    Tuner ten posiada funkcję aktualizacji listy dla TNK a od 28 stycznia zmienił się FEC dla transpondera 11508.
    RadekPawlak
    Level 16  
    Mam pytanie co do tego urządzenia, czy da radę oglądać filmy przez port USB?Bo fotki i MP3 idą na 100% :-)
    analyzer21
    Level 1  
    Witam, czy ktoś próbował już reanimacji opticum'a x10\x11 . Mam podobny problem z moim egzemplarzem. Po wgraniu softu z klona Linbox'a F16 tuner nie reaguje na pilota, święcą obie diody ale włącza się bez problemu. Próbowałem 3 różnych pilotów uniwersalnych ale nie mogę znaleźć kodu, który odpowiadałby tunerowi i żebym mógł wejść w menu i aktualizować soft na poprawy. Może jest jakiś program do komunikacji z kompa tunerem przez usb ??