Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lista kanałów OPTICUM 4000C

17 Lis 2009 23:02 3644 6
  • Poziom 9  
    Czy jest taka możliwość by przerobić jakoś listę kanałów z opticum 4060cx (kanały tnk) by działało w 4000c , ponieważ nie mogę znaleźć listy do tego tunera. Są, ale np. bez nSport itp.

Następnym razem proszę zważać na pisownię ( poprawiłem - GKVIDEO)
  • Poziom 21  
    kimi_923 napisał:
    czy jest taka mozliwosc by przerobic jakos liste kanałow z opticum 4060cx (kanały tnk) by dzialalo w 4000c , poniewaz nie moge znależc listy do tego tunera. Sa ale np bez nSport itp.

Zrob recznie w tunerze,będzie szybciej i najlepsza,wykasuj wszystkie kanaly z tunera (opcja ustawienia fabryczne) a nastepnie przeskanuj poszczegolne transpndery z TNK,10892H27500,10949V27500,11393V27500,11488H27500,11508V27500,10796V27500 dodatkowo transpondery z polskimi kanalami FTA i po kłopocie,jak zrobisz automatyczne skanowanie to będziesz mial śmietnik i mase roboty.
    Powodzenia
  • Poziom 9  
    a jak mam tro zrobić bo jak daje skanowanie reczne to i tak leci automatycznie i dalej nie mam nSport ;/
  • Poziom 21  
    dusisz MENU,wybierasz INSTALACJA,w nowym oknie wybierasz na poz1 satelita HOTBIRD,nastepnie dusisz zółty przycisk EDYTUJ TP, w nowym oknie wybierasz konkretny TP i dusisz CZERWONY przycisk SKANUJ TP,w nowym oknie wybierasz typ szukania ... i dusisz OK. itd... itd..itd.
    Po zrobieniu listy należy tuner wyłączyć z pilota i dodatkowo z prądu ( przełącznik na tylnej ściance jeśli tuner posiada)lub wtyczka z prądu aby tuner zapamietał ustawienia,w przeciwnym wypadku robota może pójść na marne bo tuner wróci do ustawień poprzednich!
    Szkoda,ze nie masz czasu na czytanie instrukcji!
    Powodzenia
  • Poziom 27  
    :) niezawodny biber40 :)
    Znowu to samo- ale mi pomogl.
    Jeszcze porada odemnie- tez mialem ten problem z listami. Jak chcesz miec spokoj na przyszlosc i nie powracac do listy TnK fabryczbej po kazdej modyfikacji to wgraj inny soft.
    Mnie krew zalewala jak kilka godzin robilem listy, a nastepnego dnia przy najmniejszej mianie polegajacej na przeszukiwaniu transpondera uklad kolejnosci programow wracal do podstawowej z TnK. Inny soft rozwiazal problem.
    Wszsystko bylo tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1432074.html
    jest odnosnik ktory soft wgralem. Teraz swobdnie przestawiam kanaly i nie ma prawa byc problemu.
  • Poziom 9  
    Dziękie wiekie za pomoc ;)
  • Poziom 21  
    karola44-81 napisał:
    :) niezawodny biber40 :)
    Znowu to samo- ale mi pomogl.
    Jeszcze porada odemnie- tez mialem ten problem z listami. Jak chcesz miec spokoj na przyszlosc i nie powracac do listy TnK fabryczbej po kazdej modyfikacji to wgraj inny soft.
    Mnie krew zalewala jak kilka godzin robilem listy, a nastepnego dnia przy najmniejszej mianie polegajacej na przeszukiwaniu transpondera uklad kolejnosci programow wracal do podstawowej z TnK. Inny soft rozwiazal problem.
    Wszsystko bylo tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1432074.html
    jest odnosnik ktory soft wgralem. Teraz swobdnie przestawiam kanaly i nie ma prawa byc problemu.

Po zrobieniu listy należy tuner wyłączyć z prądu aby zapamiętał ustawienia,w przeciwnym wypadku może tuner powrócić do starej listy