Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielenie Polsatu na 2 TV co polecacie?

18 Lis 2009 20:46 3948 11
  • Poziom 31  
    Witam
    Oto przede mną stanął problem rozdzielenia Polsatu cyfrowego na 2 telewizory. Wiem, że nie da się rozdzielić tak aby na każdym tv były osobne programy. Dekoder jest na piętrze drugi tv na parterze jakim sposobem najlepiej je rozdzielić? Videosender? Kabel antenowy? Poradźcie mi coś.
    Z góry dzięki.
  • Poziom 35  
    Kabel antenowy i sygnał z modulatora.
    Polsat(jeden abonament) można podzielić na kilka dekoderów ale jest to stosunkowo drogie i wymaga dużej wiedzy w temacie.
  • Poziom 31  
    Który modulator najlepiej kupić?
  • Poziom 16  
    Pozostają dwa abonamenty jeśli chcesz niezależne stacje.
    Jeśli chcesz to samo na obu telewizorach, może być videosender. Modulator pozbawia dźwięku stereo i zmusza do zastosowania kabla. Należy pamiętać, że sender ma ograniczony zasięg.
    Jeśli masz magnetowid, on może być modulatorem.
  • Poziom 35  
    Witam
    Można senderem, można kablem antenowym, można kablem CHINCH...
    Zależy na jakim to ma sprzęcie działać (tuner i tv) i jaka jest odległość...
  • Poziom 31  
    A czy sender przejdzie przez strop? Na górze jest zwykły tv kineskopowy na dole lcd ponad 40 cali odległość między nimi w pionie max 8 metrów może mniej.
  • Poziom 16  
    Powinien bez problemu. Ale nadajnik i odbiornik muszą być blisko stropu.
  • Poziom 30  
    Chwila, Chwila...
    Na jednym dekoderze chcesz oglądać 2 różne programy?
    Jeśli tak to jest to raczej niewykonalne.
  • Poziom 31  
    Ja wiem, że się nie da na 2 oglądać tego samego. Na 2 tv chce jedno i to samo .
  • Poziom 16  
    Nie ma co się przewiercać przez strop. Videosender będzie najlepszy. Dobrej jakości, z przesyłem sygnału pilota, kupisz za 50zł.
  • Poziom 12  
    Znalazłem dzisiaj w sklepie DM-Trade tuner Opticum Multirom ma dwie głowice i obsługuje dwa TV niezależnie .Jednak że jest to tuner tylko do kablówki nie doczytałem tego dokładnie.Jest wejśćie na kartę ,nie wiem czy jest też na Moduł Polsatu.Pozdrawiam.
  • Poziom 35  
    Tylko czytnik kart, więc modułu nie zapakujesz. Jest również taki satelitarny. Zajrzyj na stronę producenta "Globo".