Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodz-zamr. Ardo - termostat elektroniczny z żarówką

20 Lis 2009 11:35 4875 5
  • Poziom 15  
    Witam, uszkodził mi sie termostat elektr. z żarówka, zamówiłem nowy ale jest problem. W starym była jedna kostka na 4 igiełki, druga na 2 igiełki i jeszcze trzecia prawdopodobnie na sondę Dostałem nowy zamiennik w którym jest wejscie na 6 igiełek ( na jedną kostkę )Z tego co wiem to trzeba to jakoś przerobic lecz w hurtowni nie posiadaja instrukcji- jak ?
    Więc kieruje do Was koledzy pytanie, może ktoś wie jak trzeba te kabelki pozamieniac aby lodówka ruszyła, dodam jeszcze że sprężarke sprawdziłem na krótko i mrozi .

Czy byłby kolega łaskaw zapoznać sie z regulaminem pkt.11 i poprawić temat podając prawidłowy model urządzenia?
    <mod. mrhari>

Dodano po 1 [godziny] 24 [minuty]:

Z chęcia ale nie znam modelu ponieważ sprzęt u klienta ale jak ktos to robił to wie o co chodzi
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Coś takiego miałeś?

Chłodz-zamr. Ardo - termostat elektroniczny z żarówką
  • Poziom 15  
    Właśnie miałem cos takiego a teraz dostałem identyczny termostat tyle że jest na 6 igiełek gniazdo i więcej nie ma nic ( czyli brak tej czarnej wtyczki )
    Wiem że mozna to podłączyć tylko trzeba jakoś przewody pozamieniać. Kolego luk_jag może robiłeś cos takiego i wiesz jak to zrobić ??
  • Poziom 21  
    Ta czarna wtyczka to wyjście na kontrakton do oswietlenia...Podaj model ,prawdopodobnie CO 23 ???
  • Poziom 15  
    Tak to model CO 23