Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagłaśnianie Felicji

ja001 30 Cze 2004 13:29 3017 2
  • #1 30 Cze 2004 13:29
    ja001
    Poziom 10  

Ma ktoś dobry pomysł na dobre nagłośnienie Felicji. Jakie głośniki do przodu, jaki subwoofer do bagażnika (najlepiej by grał czysty,mocny bas).W grę nie wchodzą jakiekolwiek modyfikacje tapicerki, itp., tylko montaż głośników w miejscach fabrycznych, czyli przódnie drzwi :cry: .

:sm2:
    Dwa razy ten sam post w różnym czasie. Na razie bez ostrzeżenia.[h]

0 2
  • #2 01 Lip 2004 18:07
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

W drzwi przednie wchodzą 13 cm. Najlepiej grają systemy odseparowane, czyli oddzielnie bas i "gwizdek". Czyli na dół jakaś porządna 13 a na góre, i tu jest dobre miejsce na płaskiej powierzchni na obudowie klamki na drzwiach. Nie niszczysz tapicerki, musisz jedynie nawiecić niewielki otwór w tym plastiku, który jest w całości demontowalny. Ewentualnie możesz umieścić wysokotonówke gdzieś na podszybiu. Wiąże się to jednak z plątaniem dodatkowych kabli pod kokpitem. zrobiłem kilka takich skód na głośnikach Phonocara 2/823 seria Titanium (komplet: bas + gwizdek + zwrotnica). Cena około 450 zyli. Zestaw ten ma małe ale dobre wysokotonówki (pasują we wspomniane miejsce na drzwiach). można też pozostawić oryginalne głośniki lub wmontować jakieś inne 13 i oddzielnie dokupić wysokotonówki. Na tył dowolne owale. Na jakie porfel pozwoli. Subwoofer i wzmak - też sprawa możliwosci finansowych.

0
  • #3 02 Lip 2004 14:13
    gabson
    Poziom 12  

zamiast owali w tylnej półce proponuje troszku poczekać doskładać kasy i wydać ją np, na wzmacniacz blaupunkta 2100 na allegro jakieś 200-250 PLN + skrzynka.
    Efekt będzie na pewno lepszy.

Pozdrawiam
    Gabson

0