Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf III

smyp 30 Cze 2004 13:47 2229 3
  • #1 30 Cze 2004 13:47
    smyp
    Poziom 10  

Witam, mam problem z naglosnieniem Golfa III jakma kots jakies linki , lub co kolwiek o takim sprzecie jaki mozna wsadzic w tego potwora :D to prosze pisac> Jakies fotki, opisy, co kolwiek.

Z gory dziekuje i pozdrawiam :)
    ------------------------------------------------------------------------------
    chodzi mi co gdzie , jak umiescic. Bo nie mam koncepcji jak zaczac, tylko Xplod naraize zalozony jest-wiem ze to badziew ale iinnego nie mam narazie. Chce jakos ladnie zamontowac przedni zestaw i tylko tylko nie wiem jak się do tego zabrac.

Dlaczego nie używasz przycisku "zmień" tylko piszesz post pod swoim postem :?:
    Posty scaliłem.
    ankuch.

• #2 30 Cze 2004 14:18
    martinpl
    Poziom 27  

hmmm....to temat rzeka, na przod standardowo jakas sredniotonowka w drzwiach (wygluszyc drzwi) mocowana w miejsce oryginalnych, lub na jakichs panelach montazowych, do tego wysokotonowki z slupkach bocznych i jezeli chcesz basu to skrzynia, tuba, wszystko wygluszyc, no i wzmacniacz do napedzania tego, a sony x-plod nie jest najgorszy, wszystko ladnie zamonotowac, dac dobre okablowanie i wykonczyc porzadnie, co do konkretnych modeli to kazdy ma inny gust, jeden woli wiecej basu, inny mniej, a jak juz bas to znow czy dynamiczny czy ociezaly i tlusty? wiec to juz indywidualna sprawa, najlepiej odwiedz firme ktora ma miejsce odsluchowe, lub niech dadza Ci namiary na kogos komu montowali sprzet grajacy, skontaktuj sie z tym czlowiekiem, zobacz jak to zrobili, wykonczyli, bo jezeli nie bardzo siedzisz w tym temacie to lepiej zlec to fachowcom, wezma troche pieniedzy, ale w tym wypadku na montazu i jakosci nie ma co zalowac...

• #3 30 Cze 2004 18:44
    RaVeK
    Poziom 10  

Ja mam golfika 3. Standardowo masz troszke miejsca na glosniki. Sa w przednim podszybiu, w dzwiach przednich 165 mm i tylnich 165+syczki a jak Ci malo to w polke mozesz i suba do bagarznika :D
    Podczas montarzu okablowania mialem troszke przebojow ale wszystko sie szczesliwie skonczylo. Kabelki pieknie sie pochowaly w progach.
    A najbardziej bylem szczesliwy z montarzu zmieniarki CD. Bo idealnie sie wpasowala w miejsce po apteczce :)

Jeszcze tylko czeka mnie wygluszenie drzwi(myslalem ze sie obejdzie bez tego :? ).

Jak nie bedziesz wiedzial czegos jak zdemontowac to daj znac.

Pozdrawiam :)

• #4 03 Lip 2008 20:53
    nok47
    Poziom 16  

ja mam golfa kombi. muzyke zakładałem sam od podstaw. jestem akustykiem i zajmuje sie techniką estradową. moje zestawienie jest calkiem proste bardzo przyzwojicie gra i nie zajmuje miejsca, co najwazniejsze wcale go nie widac. drzwi sa wytłumione i przednie i tylne. głosniki są zamocowane na dystasach. PHONOCAR 165mm i drivery 25mm firmy nie znam ale nic pokroju jakiegos dziadostwa. czyli w samochodzie smigaja cztery drivery i cztery nisko srednio tonowe. napedzane sa samym radiem KENWOOD KDC-W3041GY (polecam. ma wszystko co potrzeba i w dodatku koponuje sie z deską golfa. nie wyróżnia sie, no i podswietlane zielone :P ) gra calosc przyzwojicie. a dla bardziej wymagajacych czyli dla mnie- malutka skrzynia. skrzynia ma moze z 20litrów brutto. i głosnik 25cm axton. napedzany małą koncówka magnat 160. i juz gra to super. mam jeszcze drógą taką skrzynie ale nie zakładam bo nie mam potrzeby. mam tez wzmacniacz axtona ktury ma 5kanałów i chciałem go zaistalowac, ale zalezy mi na miejscu i rezygnuje z tej opcji. a bas chce zabudowac w boczek obok nadkola od strony kiedowcy, oczywiscie mam namysli bagarznik:P

Dodano po 1 [minuty]:

ja mam golfa kombi. muzyke zakładałem sam od podstaw. jestem akustykiem i zajmuje sie techniką estradową. moje zestawienie jest calkiem proste bardzo przyzwojicie gra i nie zajmuje miejsca, co najwazniejsze wcale go nie widac. drzwi sa wytłumione i przednie i tylne. głosniki są zamocowane na dystasach. PHONOCAR 165mm i drivery 25mm firmy nie znam ale nic pokroju jakiegos dziadostwa. czyli w samochodzie smigaja cztery drivery i cztery nisko srednio tonowe. napedzane sa samym radiem KENWOOD KDC-W3041GY (polecam. ma wszystko co potrzeba i w dodatku koponuje sie z deską golfa. nie wyróżnia sie, no i podswietlane zielone :P ) gra calosc przyzwojicie. a dla bardziej wymagajacych czyli dla mnie- malutka skrzynia. skrzynia ma moze z 20litrów brutto. i głosnik 25cm axton. napedzany małą koncówka magnat 160. i juz gra to super. mam jeszcze drógą taką skrzynie ale nie zakładam bo nie mam potrzeby. mam tez wzmacniacz axtona ktury ma 5kanałów i chciałem go zaistalowac, ale zalezy mi na miejscu i rezygnuje z tej opcji. a bas chce zabudowac w boczek obok nadkola od strony kiedowcy, oczywiscie mam namysli bagarznik:P