Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt LOS ANGELES MP74 - jaki numer zębatki

Stef 20 Lis 2009 20:35 2988 6
  • #1 20 Lis 2009 20:35
    Stef
    Poziom 31  

Witam...
    Jeżeli można, to proszę o podanie numeru katalogowego zębatek z fotek które umieściłem. Niestety, nie mam dokumentacji serwisowej. Uszkodzona jest ta zaznaczona. Jest to mechanizm sterowania panelem.

pozdro z Krakowa

Stefan
    Blaupunkt LOS ANGELES MP74 - jaki numer zębatki

0 6
  • Pomocny post
    #2 20 Lis 2009 23:06
    mister_j
    Poziom 22  

Te zębatki nie występują w Blaupunkcie osobno. Trzeba zamawiać cały mechanizm (zresztą nie najtańszy). Jak dobrze pokombinujesz to z pomocą wtopionej śrubki naprawisz ten zaczep. Pzdr

0
  • #3 21 Lis 2009 01:47
    Stef
    Poziom 31  

Dzięki za odpowiedź. Temat i problem jak czytam znasz. Wiem i jestem w stanie to zrobić, może nie przy pomocy śrubki, ale da sie to zrobić. Robiłem podobne sztuczki w VCr, w czasach kiedy były problemy z częściami. Ale w tym przypadku chciałbym założyć nową część, problem mam jak ją zamówić. I dlatego prosiłem o numer katalogowy.
    I z góry dzięki za podpowiedź gdzie zamówić, a później klient zadecyduje co mam zrobić.

pozdro z Krakowa

Stefan

0
  • #5 22 Lis 2009 23:23
    Stef
    Poziom 31  

Dzięki Zdzichu....
    Fakt iż radyjko z górnej półki, ale cena podzespołu zaporowa.

pozdro z Krakowa

Stefan

0
  • #7 25 Lis 2009 09:26
    Stef
    Poziom 31  

:arrow: Nico7
    Dzięki za odpowiedź. Wczoraj rozmawiałem z serwisem Blaupunkta w Warszawie, numer części jest tak jak napisałeś. Chwilowo nie mają, ale wyślą mi do dwóch tygodni. Cenę podali około 70PLN, a dokładnie mogę podać po dostaniu f-ry pro forma.
    Dzięki kolegom za zainteresowanie tematem.

Witam.
    Mam to fizycznie w ręce, koszt 70,00PLN plus 11,00PLN koszt przesyłki. Klient też jest zadowolony, chciał oryginał i ma.
    Dzięki za zainteresowanie się tematem i pomoc.

pozdro z Krakowa

Stefan

0
  Szukaj w 5mln produktów