Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS P320 - szybkie rozładowanie baterii

minijack 20 Lis 2009 21:16 1175 2
  • #1 20 Lis 2009 21:16
    minijack
    Poziom 9  

Proszę o pomoc. Mianowicie po podłączeniu telefonu do ładowarki samochodowej innej jak oryginalna (prąd ładowania 1200mA - jeśli dobrze pamiętam) zaczął on bardzo szybko rozładowywać baterię. Do tego momentu telefon pracował ok. 4 dni a obecnie czas pracy wynosi niecałe dwa dni mimo energooszczędnego trybu pracy i reinstalacji systemu Windows mobile. Serwis firmowy do którego przesłałem telefon wraz z opisem "uszkodzenia" nie znalazł najmniejszej wady mimo, że urządzenie wyłącza się mino dwu kresek na wskaźniku baterii. Mam wrażenie, jakby któryś z podzespołów pobierał więcej energii jak przed podłączeniem feralnej ładowarki.

Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji jak mogę ustalić przyczynę takiego zachowania. Czy istnieje program, który pozwoli w zdiagnozowaniu usterki.

0 2
  • #2 21 Lis 2009 22:02
    Fokus35
    Poziom 15  

Jak najszybciej zastosuj oryginalna ladowarke bo uwalisz se tela na amen i raczej programu nie ma-pozdro

0
  • #3 26 Lis 2009 21:35
    minijack
    Poziom 9  

Kolego Fokus35, to feralne ładowanie nastąpiło tylko raz i od tego czasu telefon wyłącza się przy dwóch kreskach pokazywanych na wyświetlaczu :cry:
    Może ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić....

0