Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV-Out problemy z przełączaniem w tryb TV poprzez skrót

Pafcio01 20 Lis 2009 21:21 1638 4
  • #1 20 Lis 2009 21:21
    Pafcio01
    Poziom 8  

Witam
    Mam następujący problem. Komputer mam w jednym pokoju a TV w drugim. Mam to wszystko połączone poprzez wyjście TV-Out z karty graficznej i chinch w TV. Obraz przełączam skrótem klawiszy. Jest to bardzo wygodne gdyż nie muszę mieć drugiej osoby, która mówi mi jak "ucelować" myszką. Nie chcę klonować obrazu, przełączam w tryb TV i monitor gaśnie. Problem polega jednak na tym, że skrót ten działa tylko gdy na ekranie jest pulpit. Jeśli uruchomię jakikolwiek film, skrót przestaje działać. Przez ekran "przelecą" jakieś paski i nic. Nie pomaga też zminimalizowanie okna odtwarzacza. Jest na to jakaś rada?

0 4
  • #2 20 Lis 2009 22:37
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Rozwiązaniem może być - inny program do odtwarzania filmów, lub zmiana sterowników karty graficznej.
    Podaj model karty graficznej, wersję sterownika i systemu operacyjnego.

0
  • #3 20 Lis 2009 23:36
    Pafcio01
    Poziom 8  

Karta Gigabyte GF 7600 GT 256 MB
    Sterowniki 163.75
    Windows XP SP3

0
  • #4 21 Lis 2009 00:03
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Sprawdź czy po uruchomieniu filmu, możesz przełączyć ekran w panelu nVidia.
    Z tego co pamiętam, sterowniki nowsze jak 98.XX zostały zubożone o kilka przydatnych funkcji ekranowych - sprawdzałeś na starszych sterownikach?

0
  • #5 21 Lis 2009 12:40
    Pafcio01
    Poziom 8  

Instalowanie starszych sterowników, nie bardzo wchodzi w grę z racji, że pogrywam w gry, które czasem wymagają takich a nie innych sterów.

0