Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv6625ew - nie działa pilot po przywróceniu sys.

arturv1 21 Lis 2009 15:51 2248 3
  • #1 21 Lis 2009 15:51
    arturv1
    Poziom 9  

Witam, kupilem uzywanego hp dv6625ew i po prywroceniu systemu do stanu fabrycznego, nie dziala mi pilot. Co zainstalowac? W ogole nie wykrywa mi podczerwieni. Szukalem na roznych forach i nic nie znalazlem.

0 3
  • #2 21 Lis 2009 21:06
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda

Spróbuj zainstalować sterownik podczerwieni CIR

0
  • #3 23 Lis 2009 12:49
    Maniek2808
    Poziom 22  

:arrow: Arturv1, zakładam ze bateria w pilocie działa. Zatem ze swojej strony proponuje zainstalować następujące sterowniki :
    - HP Quick Launch Buttons
    -Support Software for HP Integrated Module with Bluetooth Wireless Technology (Microsoft Windows Vista)
    - HP QuickPlay

Gdyby pilot nie zadziałał po zainstalowaniu powyższych sterowników , trzeba sprawdzić menedżer urządzeń czy nie mam w nim jakichś znaków zapytania czy wykrzykników. Oto instrukcja :
    1. Kliknij przycisk Start
    2. W menu Start kliknij polecenie Uruchom
    3. W oknie dialogowym Uruchom wpisz: devmgmt.msc
    W menedżerze urządzeń ,kliknij prawym przyciskiem myszki na pytajnik lub wykrzyknik, wybierz właściwości a na koniec pod zakładka szczegóły znajdziesz numer xxx . Skopiuj go calego a nastepnie przeslij na forum.

0
  • #4 23 Lis 2009 22:06
    arturv1
    Poziom 9  

Bateria dziala na pewno. Sprawdzalem aparatem czy swieci sie dioda jak dusze guziki. Zainstalowalem co proponowales i nic. Uruchomilem kompa ponownie i tez nic. W menadrzeze urzadzen nie mam zadnyc '?'. Jest mozliwosc zeby sprzedawali laptopa z pilotem i nie bylo w laptopie irdy? Pilot chodzi na irda, prawda?

Dodano po 37 [minuty]:

temat zamykam poniewaz sprzedalem tego laptopa. mimo wszystko dziekuje za pomoc...

0
  Szukaj w 5mln produktów