Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niedziałajacy centralny zamek, Renault Megane Coupe 96 2.0 B

21 Lis 2009 16:32 5858 11
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie
    Zakupiłem Renault Megane Coupe 96 2.0 B 115KM

Nie wiem co się stało od kilku dni nie mogę zamknąć samochodu .
    Wciskając guzik w pilocie zamykanie migną mi kierunkowskazy a nie słychać siłowników.
    Wciskając guzik otwieranie słychać "psztyknięcie" siłowników..
    Co może być przyczyną mojego problemu.

Bardzo proszę o doradę w mojej sprawie.
  • Poziom 10  
    nie pomogło bo u mnie nie jest tak że mi nie działają jedne drzwi tylko wszystkie. Łącznie z z tylną klapą.
  • Poziom 10  
    Witam, czy znalazles moze przyczyne twojej usterki, mam dokladnie ten sam problem w mojej mehance 1.4 16V z 2000 roku, nie slyszalem czy pyka cos przy zamykaniu ale, centralny nie dizla wogole, mrygaja swiatla, i brak innej reakcji, zamykanie ze srodka trez nie dziala, wielki problem bo auto stoi teraz otware.

Jakies wskazowki?
  • Poziom 28  
    A czy sprawdzone bezpieczniki?
  • Poziom 9  
    a czy kluczykiem można zamknąć poszczególne drzwi ? i czy dzrwi od pasażera nie uruchamiają centralki ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ludzie, toż to z jakiś przyczyn central nie ma zasilania, potrzebna jedynie kontrolka i 20 minut pracy.
  • Poziom 10  
    Bezpieczniki nie sprawdzone jeszcze, mialem to sprawdzic w pierwszej kolejnosci, ale ze ciemno juz bylo i deszczyk padal odlozylem to na dzisiaj, a ze dodatkowo trafilem na post z identycznym problemem to postanowilem dolaczyc.

Centralny nie uruchamia zaden zamek, ani kierowcy ani pasazera, nie ma zadnej reakci po uruchomieniu centrala od srodka takze.

Jak to nie bezpiecznik, to gdzie szukac tej utraty zasilania? Czy sa jakies newralgiczne miejsca?
  • Poziom 30  
    Weź miernik w rękę i sprawdź co się dzieje na kablach przy siłowniku jak wciskasz centralny
  • Poziom 43  
    grzegorz kreczko napisał:
    a czy kluczykiem można zamknąć poszczególne drzwi ? i czy dzrwi od pasażera nie uruchamiają centralki ?

Daj se spokój z gdybaniem,tam nie ma masterów
  • Poziom 10  
    Po tym jak naczytalem sie o problemach z kluczykiem w megankach podejzewalem problem z kluczykiem. Jak tylko cos ustale to dam znac. Dzieki za wskazowki.
  • Poziom 10  
    Problem rozwiazany, niestety sporo kosztowal, nowa skrzynka bezpiecznikow zalatwila problem.

Z mojej strony sprawa zamknieta.

Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie sprawa.