Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rainbow Folders 2.05 - zmiana kolorów folderów

cimlik 21 Lis 2009 19:22 2903 0
 • #1
  cimlik
  Poziom 14  
  Rainbow Folders jest unikatową i niezwykle ciekawą aplikacją, pozwalającą na... zmianę kolorów folderów. Dociekliwy czytelnik zapyta - po co? Działanie takie pozwala bowiem na znacznie szybsze poruszanie się po katalogach. Możesz na przykład wszystkie foldery ze zdjęciami pokolorować na zielono i w ten sposób, będziesz od razu wiedział, czego szukać. Co niezwykle istotne, w ten sposób zmienione katalogi są widoczne w każdym oknie Eksploratora Windows, a co za tym idzie również we wszystkich standardowych kontrolkach używanych przez inne aplikacje! Oprócz zmiany barwy katalogów, istnieje możliwość konfiguracji ich stylu (Windows Klasyczny, XP, Vista), zabezpieczenia danych przed usunięciem bądź dodania do nich dowolnego komentarza.

  W najnowszej wersji autor dodał kilka funkcji znacznie uprzyjemniających obsługę - między innymi tworzenie listy ulubionych kolorów, możliwość edycji wielu katalogów za jednym razem, pobierania czy losowanie koloru.

  Aplikacja jest kompatybilna z następującymi systemami operacyjnymi: Windows 98, 98 SE, ME, 2000, XP, 2003, Vista. Narzędzie jest rozpowszechniane na zasadach licencji Postcardware (darmowe do dowolnego użytku, autor prosi jednak, by użytkownik, któremu program się spodoba, wysłał mu pocztówkę ze swojego miasta).

  Strona autora: http://aionel.net
  Szczegółowe informacje o Rainbow Folders: http://aionel.net/rf.htm