Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clio 1.2 95r mrugająca pomarańczowa kontrolka

xx00skobel00xx 22 Lis 2009 13:00 2257 1
  • #1 22 Lis 2009 13:00
    xx00skobel00xx
    Poziom 9  

Witam wszystkich..
    Mam pytanko, otóż posiadam clio 1.2 energy benz z 95r. Chciałem się dowiedzieć coś na temat mrugającej pomarańczowej kontrolki. Auto jest na monowtrysku, ma immobilajzer w kluczyku na podczrwień. I jak odpalam samochód to właśnie mruga mi ta kontrolka po czym po krótkiej chwili gaśnie... Czasem podczas jazdy też mruga mi ta kontrolka ale tylko na niskich obrotach tzn do 2 tys albo na luzie. Podkreślam nie zawsze ona mruga ale zdarza się. Szukałem w necie coś na ten temat i nic. Może któś z was ma podobny problem? pomocy :) ogólnie samochód chodzi jak laleczka, wszystko działa, dbam o niego jak o własną dziewczyne hehe. A i bym zapomniał jest jeszcze drobna usterka a mianowicie jak gaszę auto to delikatnie świeci (bdzi) się na liczniku kontrolka od oleju taka czerwona ale olej jest na pewno i nie bierze ani grama.. Liczę na pomoc z waszej strony. pozdrawiam
    ps.. dodaje również foto tej kontrolki

Clio 1.2 95r mrugająca pomarańczowa kontrolka

0 1
  • #2 22 Lis 2009 14:42
    Mariusz O
    Poziom 17  

Kolego to zdjęcie chyba jest kiepsko zrobione, ta kontrolka wygląda tak jak by ktoś zrobił otwór na żarówkę między obrotomierzem a kontrolkami. Miałem kiedyś Clio i nie przypominam sobie żeby w tym miejscu była jakaś kontrolka. Zrób inne zdjęcie bo na tym zdjęciu to wygląda jak by żarówka od ssania wypadła ze swojego miejsca.

Moderowany przez robokop:

Jak kolega nie ma pojęcia o co chodzi, to po co się odzywać? Zdjęcie ma by ć tylko poglądowe, chociaż jest zbędne.

-1