Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor plazmowy CO WYBRAĆ??

22 Lis 2009 13:42 2347 6
  • Poziom 9  
    Witam:)
    Chcę kupić nowy telewizor. Chcę by była to plazma powinien mieć 50cali-może być więcej. Dobrze by było też by miał dobry dźwięk ale nie jest to warunek podjęcia mojej decyzji bo najwyżej podłącze telewizor do kina.

Zastanawiam się nad Samsungiem ps50b850 lub nad Panasonic V10/V15.

W samsungu boję się buczenia na które parę osób narzekało na innych stronach internetu a o panasonicu w sumie nic nie wiem o prócz tego że jest mniej multimedialny (mniej wejść i wyjść). Co mam wybrać drodzy forumowicze??
    Który z telewizorów jest lepszy? Może macie jakieś inne propozycje dobrej plazmy w podobnej cenie jak te powyżej wymienione:)
    Proszę o wyczerpujące wypowiedzi:)
    Pozdrawiam:)
  • Poziom 9  
    Co prawda może nie do końca w temacie... ale napiszę, że mam Panasonica 37cali i jestem bardzo zadowolony. Już kilka osób było zdziwionych jakością obrazu w porównaniu do swoich "wypasionych" LCD. Dźwięk jest świetny, zarządzanie jasnością ekranu to też fajna sprawa. Brakuje tylko USB :(
  • Poziom 9  
    Koszt do 10 tyś.
    Telewizor chciałbym powiesić na ścianę tak by z prawej strony na kolejnej ścianie było okno. Raczej nie będzie problemu z odbijającym się światłem od ekranu bo zawsze mogę zasunąć rolety na okna.

Telewizor będzie podłączony do amplitunera z Denona i głośniki z Cabasse tak że z dźwiękiem raczej nie będzie problemu i szczerze mówiąc nie zależy mi na dobrym głośniku w telewizorze.

Telewizja jaką będę chciał podpiąć to na pewno N zastanawiam się czy dało by się podpiąć jednocześnie np. N i Cyfre + i jakoś to przełączać. Myślę że musiałbym sobie pilotem z telewizora przełączać po między różnymi wejściami HDMI- dobrze myśle??

Samsung jest bardzo cienki więc pewnie wyglądałby świetnie na ścianie no i ma jeszcze super opcję ponieważ można na pen drive wrzucić zdjęcia podłączyć go do telewizora i będą wyświetlane zdjęcia, jakieś piękne widoczki albo chociażby z rodzinką-taki multimedialny obraz:)

Znalałem jeszcze 2 telewizory na necie w podobnej cenie i z podobnymi parametrami oczywiście nie wiem do końca co będzie najlepszą opcją.

Samsung PS50B859 -troszkę wyższy numerek niż poprzedni który wymieniłem, też może miec taką wade że piszczy, brzęczy? Taka seria?

Pioneer PDP-LX5090H -popularne Kuro niegdyś jeden z lepszych telewizorów ale czy dalej dobry??

Proszę o pomoc drodzy forumowicze:)
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Myślę że aż 58cali nie będzie potrzebne ale rozważę też tą propozycję:)
    Macie jeszcze jakieś propozycje drodzy forumowicze?
    Może ktoś akurat posiada lub posiadał jeden z wymienionych telewizorów i chce się podzielić swoimi opiniami na jego temat :) ??
    Serdecznie zapraszam do pisania swoich opinii.
    Pozdrawiam:)