Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf V światło przeciwmgłowe a skrzynka przekażników

22 Lis 2009 14:08 2527 7
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z Golfem V ostatnio załozono mi halogeny i jak sie okazło samochód nie był wyposażony w ta opcje i musieli mi wymienić całą skrzynke przekażników i przełożyli z anglika ta skrzynke. i teraz gdy zapale światła postojowe lub mijania to pali mi się tylne światło przeciwmgłowe ale pali sie słabiej niż gdy jest właczone a gdy włacze je to pali sie normalnie mam tez wrażenie ze nawet tylne światło mocniej się pali niż przed tem. Ma to wine ta skrzynka ze z anglika ???
  • Poziom 18  
    dokładnie. Problem leży w masie lampy pmg. Bo jak nie wszyscy wiedzą + do żarówki pmg idzie z lampy tylnej a - z włącznika na konsoli dzięki czemu masz w tym również świecącą kontrolkę na desce.
  • Poziom 42  
    Pier.......e jak połamani!!!Sterownika(bordnetz) nie wymienia się tylko konfiguruje pod konkretne wyposażenie auta

Dodano po 1 [minuty]:

brovar napisał:
    dokładnie. Problem leży w masie lampy pmg. Bo jak nie wszyscy wiedzą + do żarówki pmg idzie z lampy tylnej a - z włącznika na konsoli dzięki czemu masz w tym również świecącą kontrolkę na desce.

A tym to mnie rozwaliłeś:D
  • Poziom 28  
    Też jestem ciekawy nowej teorii kolegi Brovara .
  • Poziom 20  
    Ciekawi mnie to "mam tez wrażenie ze nawet tylne światło mocniej się pali niż przed tem" - zwiększyli moc żarówki 21W? Przez podniesienie napięcia?
    Wiedza niektórych lidzi naprawdę mnie zaskakuje :D
    Nie wystarczyło spojrzeć na przełącznik. Ciekaw jestem co jeszcze przeształo lub zaczeło inaczej działać.
    Pocieszające jest to, że przez takich "fachowców" pracy nam nie zabraknie. :D.
  • Poziom 18  
    Witajcie, poprzedni post z mojego konta należy do mojego początkującego ucznia... tak to jest zostawić im komputer;) chcieli pomóc a tym czasem wyszedłem na głąba ;D
  • Poziom 42  
    brovar napisał:
    Witajcie, poprzedni post z mojego konta należy do mojego początkującego ucznia... tak to jest zostawić im komputer;) chcieli pomóc a tym czasem wyszedłem na głąba ;D
    Za linijkę i po łapach ich:D,jak przystało na belfra:D