Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat podłączeń programatora ARDO TL600 - poszukuję

suchejro 22 Lis 2009 14:27 1914 3
  • #1 22 Lis 2009 14:27
    suchejro
    Poziom 13  

Witam wszystkich,
    kolega wymieniając programator wyjął wszelkie kabelki z programatora i jak chciał połączyć ponownie do programatora który mu dałem to rzecz jasna nie miał pojęcia co i gdzie. Pojechałem i połączyłem wszystko co było na kabelkach zgodnie z opisem, ale on gdzieś zapodział te krótkie kabelki łączące styki w samym programatorze jako takim i teraz licho wie co z czym połączyć. Jeśli ktoś ma, to proszę żeby mi podesłał jakoś albo wskazał miejsce gdzie to można znaleźć bo nie mogę namierzyć. Albo zdjęcie jakieś podłączonego programatora tak żeby było widać wszystko dobrze. Tyle że zdjęcie pewnie nie jest do wykonania tak żeby być pewnym co idzie gdzie, to wtedy opis jeszcze dodatkowo by się przydał. Pralka z 2001 roku bodajże, wszelkie dane mogę podać jeśli będzie trzeba jak typ, model itp.

pozdrawiam

0 3
  • #3 23 Lis 2009 20:13
    suchejro
    Poziom 13  

Ale to nie jest schemat programatora ...

Są jakieś inne propozycje ?

Moderowany przez mrhari:

Jest taka propozycja by kolega określił czego poszukuje. Schematu podłączeń programatora, tak jak to widać w temacie czy też schematu programatora.

0
  • #4 26 Lis 2009 09:24
    suchejro
    Poziom 13  

Zdecydowanie schematu podłączeń programatora. Pralka jak już zdołałem ustalić jest z 1999r. To ta TL-ka z jedną pokrywą czyli już nowsza, nie ta stara z dwoma pokrywami. Programator ten starszy, bo później były następne nowsze. Model programatora - jeśli to niezbędne - ustalę jak wpadnę do kolegi.

0