Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Galloper przekaźnik halogenów

22 Lis 2009 23:10 3062 8
  • Poziom 12  
    Prosze o pomoc w znalezieniu odpowiedniego przekaźnika do halogenów.
    W skrzynce bezpieczników jest okablowane miejsce na FOGG LAMP relay.
    Nie wiem jaki powinien tam być przekaźnik i nie mogę znaleźć w necie nic na ten temat.
    Może ktoś montował. Acha Galloper '99 TDI Turbo IC
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pomierzyć co jest na którym pinie i podstawić zwykły przekaźnik.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    owik napisał:
    To Ty masz bez halogenów i cytujesz nam opis z pokrywy, tak? Chcesz dopiero założyć?

OOO właśnie tak!
    Widać we fabryce wymyślili, że ktoś będzie chciał założyć i okablowali wiąchę do skrzynki przekaźników a nic nie powiedzieli jaki... A chciałbym założyć oryginalny.
    Szukam i szukam i nie mogę trafić na jakiś artykuł, żeby ktoś poradził typ i gdzie kupić.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Facet, dzwonisz do serwisu, zamawiasz i odbierasz, co za problem?
  • Poziom 12  
    Niestety nawet główny serwis jest na tyle niemotny, że po miesiącu od zapytania mam co prawda numer katalogowy części ale nadal nie mam samej części...
  • Poziom 12  
    Minął miesiąc... Mam przekaźnik, mam włącznik (wszystko oryginalne) pod maską są konektory i (...) ni kuta nie mogę dojść jak podłączyć halogeny.
    Za podpowiedzi w stylu zaprowadź do serwisu z góry dziękuję.
    Będę wdzięczny za podpowiedź jakiegoś torenta skąd bym mógł zaciągnąć schematy serwisowe do hyundaya gallopera TDCI po roku 98.
    Z największym trudem znalazłem pdf po hiszpańsku ale do roku 96 a to niestety inna bajka.
    Czy to kurcze jakieś tajne auto, żeby nigdzie na świecie nie można było namierzyć głupiego schematu???
  • Poziom 43  
    Więc wsadź przekaźnik, włącznik, uzupełnij bezpiecznik (bo pewnie tez nie ma) i sprawdź czy po włączeniu pojawia się plus na konektorach, które znalazłeś pod maską. Jak działa, podpinaj lampy, co za problem?
  • Poziom 12  
    Problem z tym, że po zrobieniu tego wszystkiego co zasugerowałeś a na co ja również wpadłem nie ma żadnych logicznych stanów napięcia na konektorach i nie wiem ja ani mój mechanik dla czego...
    schemat pomógł by przynajmniej wiedzieć czego gdzie szukać.
    Co do bezpiecznika to wszystkie, które powinny być są...