Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

golf IV 4 problem z centralnym zamkiem

23 Lis 2009 17:22 4414 10
  • Poziom 2  
    Witam posiadam golfa 4 który maił już założony oryginalny centralny zamek tylko na kluczyk. chciałem się wpiąć z centralka na pilot firmy "noxon" gdzieś na forum znalazłem ze wystarczy w drzwiach do dwóch kabelków i po sprawie lecz pojawił się problem ze wraz z drzwiami otwierają się tez okna co mam w tym przypadku zrobić?? kolor kabli to żółto-niebieski i zielono-czerwony kable są zaraz przy zamku w drzwiach. Proszę o pomoc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    W alarmie skrócić czas impulsu.
  • Poziom 28  
    1.za długi impuls masy
    2.sprawdz czy napewno przewody w dzrzwiach ,masz prawidłowe
    Raczej stawiam na zadługi czas impulsu na zamknięcie
  • Poziom 40  
    Jak bardzo szybko otworzysz po zamknięciu to też się trochę otworzą.trzeba czasem chwilę zaczekać.
  • Poziom 2  
    jak mam zmienić ten czas?? szyby otwierają się po chwili około 1s
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    raczej nie jest tak długo..... sprawdzałem na szybko żarówką i zapaliła się na chwilkę na pewno nie na 3 sekundy
  • Poziom 16  
    Zastanawia mnie też taki fakt, bo przymierzam się do założenia centralki w golfie 4 tdi z 1998roku, Czy oby napewno trzeba ciągnąć te dwa kable do drzwi. Przecież jak by było 12V w drzwiach na stałe to wystarczy centralkę zostawić w drzwiach. Więc moje pytanie jest takie, czy w golfie bez elektryki, nawet bez szyb elektrycznych jest napięcie 12V w drzwiach bez kluczyka ?

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Przed ekranem ciężko sprawdzić. Wystarczy jednak zdjąć tapicerkę i poszukać.

przy pełnej "elektryce" w drzwiach jest 12V, jednak trzaskanie drzwiami nie jest dobre dla centralki zamka.
    Wewnątrz drzwi jest też dużo wilgoci, która nie sprzyja "niefirmowej" elektronice.
    One nie są "stworzone" do montowania w drzwiach.
  • Użytkownik usunął konto  

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    W Golfie IV nigdy nie używałem stałego +12V w drzwiach,
    faktycznie zasilanie okienek gaśnie po jakimś czasie,
    Zawsze staram się "ciągnąć" +12V z "pewnego źródła"
    Drogi na skróty często bywają dłuższe.
    Link do schematu, możesz nadal kombinować przed ekranem ;)
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5117571#5117571