Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka BOSCH SMV 50E30EU vs. BOSCH SMV 50E10EU różnice?

webmose 02 Feb 2011 21:26 38646 37
    canrok
    Level 10  
    czy w Bosch SMV50E30EU jest funkcja polowy wsadu czy nie? roznie o tym pisza
    viper505
    Level 1  
    A u mnie w tej 30EU nie wydaje dźwięku zakończenia programu ;/ I nie palą się diody ze mycie w trakcie czy tam koniec programu. O co kaman?? ;/
    hakus223434
    Level 1  
    Niestety sasq nie masz racji lub ja mam pecha... Pokierowałem Się tym co napisałeś o regulacji kosze i zamówiłem 30EU. Dzisiaj przyszła i ku mojemu zdziwieniu kosze są regulowane poprzez wyjęcie całego i włożenie na inną szynę ...
    BUDZAK
    Level 10  
    Ja od wczoraj posiadam model 50e10eu co do koszy to prawda maja 3 stopniowa regulacje po prze całkowite wyjęcie kosza i włożenie go w odpowiednia pozycje nic więcej na razie powiedzieć nie mogę bo jestem na etapie montażu. Jedna z irytujących rzeczy jest montaż cokolika przynajmniej w moim przypadku:]
    BUDZAK
    Level 10  
    No i pierwsze "pranie" ustawienia fabrycznie oprócz soli oryginalnie poziom pierwszy niestety u mnie jest bardzo twarda woda 24 dh wg instrukcji powinien być 3 poziom ale zaryzykowałem 2 poziom:] wszystko pięknie hałas na przyzwoitym poziomie nawet jak by to był w nocy poziom hałasu nie słyszalny[ pokój mam przegrodzono korytarzem 2*2 nic nie słychać] co do samego mycia oczywiście eco czas trwania długo coś koło 2h ale dokładnie nie mierzyłem - środek w5 + ludwik nie miałem możliwości z korzystania z całości produktów w5 z uwagi na brak podstawowych produktów w lidlu [kwestia czasu] efekt zadowalający naczynia pachnące i czyste suszenie na prawidłowym poziomie jedynie 2 dniowy talerz z płatków owsianych nie został dokładnie domyty ale mógł to być powód złego rozmieszczenia talerz[pierwsza zmywarka] za dwa dni kolejne pranie zobaczymy co z tego wyniknie na razie jestem zadowolony choć w moim wypadku jest to tylko wygoda a nie oszczędność:]
    el.kolendo
    Level 10  
    Podepnę się pod temat, bo sprawa podobna. Chce kupić zmywarkę Bosh, z serii SMV. No i tu pojawia się problem, bo w podobnych cenach (różnica ok 150 zł) znalazłem:
    BOSCH SMV 40E50EU 1399zł
    BOSCH SMV 50E70EU 1449zł
    BOSCH SMV 50E90EU 1459zł
    BOSCH SMV 50E10EU 1469zł
    BOSCH SMV 50E30EU 1470zł (ceny z jednego z internetowych sklepów)

I teraz pytanie co wybrać?!
    Czy to prawda, że wszystkie SMV są made in germany oraz mają metalowe dno?
    kar7744
    Level 8  
    Cumle wrote:
    i zarówno 30-tka jak i 10-ka posiadają w opisie funkcję Aqua-Sensor, czy ktoś z posiadaczy 30-tek może jednoznacznie potwierdzić czy ta funkcja rzeczywiście występuje w 30-tkach ?

Ze schematów wynika, że 30-tka posiada Aqua-Sensor (czujnik zmętnienia wody):
    https://www.bosch-home.pl/supportdetail/product/SMV50E30EU/01#/Tabs=section-spareparts
    https://www.bosch-home.pl/sklep/00611323

;)
    PS. Wiem, że to stary wątek, ale może ktoś będzie kupował używaną ;)