Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAXDATA Pro 600IW - zawiasy od innego notebooka będą OK?

23 Lis 2009 21:43 4229 28
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Zrób fotki zawiasów to może jakoś Ci pomożemy (nakierujemy)...najpewniej pasować będą jakieś od innej Maxdaty. Bez zdjęć ani rusz. :)

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Jak mnie pamięć nie myli to pasuja od Benq Joybook-a ale tylko od jednego modelu.
  • Poziom 12  
    Witam

Ja również posiadam takiego notebooka i też zawiasy się wyłamały :( Od jakiego Benq będą pasować?
  • Poziom 23  
    Pirson service posiada części do Maxdaty, można od nich kupić nowe, lecz cena nie zawsze jest przyjemna dla kieszeni.
  • Poziom 14  
    Niestety nie pamiętam modelu. A co do Pirsona to nie wiem czy jeszcze mają bo pewnie i im jest ciężko coś zamówić do Maxdaty, a na zawiasy czekam już z 10 miesięcy.
  • Poziom 23  
    Ja zamawiałem w czerwcu, dostałem info w sierpniu że przyjechały ładne mówiąc kiepskiej jakości, i ponownie oferowali mi we wrześniu już były na stanie. Fakt nie za szybko, ale gdy producent ani serwis gwarancyjny już nie istnieje zawsze jest to jakas szansa... lub szukanie na aukcjach takiego kompa z rozbitą matrycą, po zalaniu etc etc.
  • Poziom 10  
    A czy macie pewność, że zawiasy od Benq JoyBook R55 pasują do Maxdaty Pro600 IW??
  • Poziom 14  
    energy7 napisał:
    Ja zamawiałem w czerwcu, dostałem info w sierpniu że przyjechały ładne mówiąc kiepskiej jakości, i ponownie oferowali mi we wrześniu już były na stanie. Fakt nie za szybko, ale gdy producent ani serwis gwarancyjny już nie istnieje zawsze jest to jakas szansa... lub szukanie na aukcjach takiego kompa z rozbitą matrycą, po zalaniu etc etc.

Producent istnieje tylko niema przedstawicielstwa w Polsce.

A co do zawiasów to nie sprawdzałem dokładnie ale jak tylko dostane benq to sprawdzę.
  • Poziom 10  
    [quote="JVC"]
    energy7 napisał:

A co do zawiasów to nie sprawdzałem dokładnie ale jak tylko dostane benq to sprawdzę.

I jak - pasują te zawiasy z Benq ?
  • Poziom 10  
    JVC napisał:
    PASUJĄ OD R55

No to kiszka - zamówiłem, przyszły ale za żadne skarby pasować nie chcą - abstrachując że maxdata ma matrycę 14" a benq R55 15" to w żaden sposób nie zmieszczą się w otwory montażowe kadłuba ....
  • Poziom 14  
    Hmm
    Ostatnio dopadłem zawiasy od Ben-Q i wstawiłem do Maxdaty i pasowały bez problemu.
  • Poziom 10  
    JVC napisał:
    Hmm
    Ostatnio dopadłem zawiasy od Ben-Q i wstawiłem do Maxdaty i pasowały bez problemu.

no to chyba nie były od R55 - nie sprawdziłem wcześniej ale nawet małej szansy nie ma żeby z R55 wsadzić. Sprawdź może dokładnie z jakiego modelu BenQ te zawiaski - wiedza byłaby cenna na przyszłość ....
  • Poziom 14  
    Ok sprawdzę jeszcze raz i postaram się zrobić fotki.
  • Poziom 10  
    No to sprawdziłem - zawiasy do R55 pasują do Maxdaty pro6100iw, pro61100iw oraz b.book5. Nie maja NIC wspólnego z pro600iw.
    Sprawdziłem też zawiasy z pro800iw - też kiszka.

Może ktoś trafi na pokrewny model z pro600iw.

Pozdrowienia
  • Poziom 10  
    1969 napisał:

No tak - tylko cena 320 zł za komplet zawiasów (bo 159 zł to za jeden) plus transport to jednak sporo jak na kawałek metalu - dodatkowo jeśli to oryginały to znowu wytrzymają pewnie z 6 mies. Obiecujące jednak że Sprzedający pisze w aukcji o niebawem mających pojawić się zamiennikach - jeśli cena będzie atrakcyjna to warto zainwestować.
  • Poziom 1  
    Witam
    W 99.9% MAXDATA PRO600IW to QUANTA SW1 .
  • Poziom 11  
    zawiasy mam taki sam problem ale na domiar złego nie mam płytki recovery i pod xp nie mam dźwięku nie wiem wgrywałem rożne i nie idzie pod aida32 sprawdzałem ze jest to intela ,instalowałem nie idzie
    ma ktoś może płytkę do maxdata 600iw i wrzuci na rapida ?
  • Poziom 10  
    Podaj email na priva to CI prześlę stery do audio :)
    Pozdrowienia
  • Poziom 11  
    dzięki za sterowniki już działa ,pomogło
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich
    W odpowiedzi może na stary temat. Ale jest rozwiązanie - REGENERACJA.
    Proszę o kontakt znam osobę u której naprawiłem zawiasy i chodzą już kilka miesięcy bez zarzutu. biallas(malpa)o2.pl
  • Poziom 11  
    ja swoje dałem do pospawania i sie rozpuściły przy pierwszej próbie - jakiś lichy stop
  • Poziom 15  
    Lichy spawacz :) ja zawiasy spawam z powodzeniem do wielu modeli i chodzą aż miło
  • Poziom 10  
    biallas1 napisał:
    Witam wszystkich
    W odpowiedzi może na stary temat. Ale jest rozwiązanie - REGENERACJA.
    Proszę o kontakt znam osobę u której naprawiłem zawiasy i chodzą już kilka miesięcy bez zarzutu. biallas(malpa)o2.pl

A cena przynajmniej zjadliwa? Notek traci na wartości oraz bardziej i ładowanie w niego 250-300 zł moim zdaniem mija się z celem...
    Jeśli nie można ogółem to bardzo proszę info na priv :)

Sławek
  • Poziom 11  
    dokładnie
    ja sprzedałem matryce i podłączyłem go pod lcd i używam jako domowy
    ale jak ktoś spawa takie coś to miał bym jeszcze takiego acera do ogarniecia