Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka telewizje wybrać N, POLSAT , czy Cyfre?

Stany_89x 24 Lis 2009 09:48 14172 10
  • #1 24 Lis 2009 09:48
    Stany_89x
    Poziom 13  

Witam Panowie mam problem właśnie skończył mi się cyfrowy polsat i chciałbym wziąść jakąś nowa telewizję do domu ale nie wiem co wybrać czy cyfrowy polsat, cyfrę lub n.
    Zależy mi żeby mieć takie kanały jak tvn turbo viva , w HD oraz inne kanały w tej rozdzielczości w cenie do 60zl za pakiet.
    Nie bardzo wiem co wybrać może podpowiecie .

Jeśli temat umiejściłem nie w tym dziale co trzeba Bardzo proszę o przeniesienie go.

0 10
  • #2 24 Lis 2009 11:01
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

To idź do punku danych operatorów i się dowiesz.
    Albo wejdź na strony www.
    Ty będziesz oglądał!

1
  • #4 24 Lis 2009 11:08
    netTv
    Poziom 25  

Technologicznie oraz cenowo najbardziej opłacalna jest N.Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, oferta N spełnia wymagania, a w cenie 48 zł/mieś dostajesz siedem kanałów HD oraz dekoder z możliwością nagrywania.

0
  • #5 24 Lis 2009 14:46
    kajron
    Poziom 29  

Moim zdaniem C+ dekoder jakiś sam sobie kup nie bież od nich nic godnego nie dają a zapis wybierz coś z zapisem na dysk zewnętrzny wybór jest szeroki ,co do n to chyba najbardziej pokretny operator jaki jest na rynku , ponadto C+ mozesz sobie podzielić na kilka dekoderów na spliterku np

0
  • #6 24 Lis 2009 14:54
    lukashb
    Poziom 39  

Co prawda mam CP i jestem zadowolony i to bym polecał, w drugiej kolejności C+ - ciekawa oferta, ale nigdy N, to telewizja dla tych co się nabrali na ichniejsze HD, i to, że dostają derkoder HD za darmo, umowę też trzeba czytać, bo potem allegro pełne tego złomu pod hasłem Nbox, a na własność ich nigdy nie było (recorderów, biale były na początku przez pewien okres)Pozdrawiam

0
  • #7 24 Lis 2009 16:36
    Kaban151980
    Poziom 11  

Mam CP jakieś 3 lata i już nie długo,n i TNK na pc i mogę powiedzieć CP był ok dopóki nie kupiłem tv lcd
    -dekoder samsung HD totalna porażka na kanałach hd tnie pikseluje wolno przełącza kanały (nie dopracowany soft)
    -polsat hd to wielkie nieporozumienie więcej transmisji sd niż hd
    -kanały hd jak na lekarstwo (6zł za kanał)
    -brak podziału uprawnień
    -chociaż interesująca oferta cenowa pakietu familijnego wszystkiego tam po trochu
    n
    -dekodery lepsze chociaż brak ingerencji od strony technicznej
    -kanały HD ok najlepsza platforma jak o to chodzi
    jeżeli zależało by mi na sd to CP aczkolwiek C+ kusi tym spliterem
    jeżeli na hd to N
    wybór należy do Ciebie
    pozdro

0
  • #8 24 Lis 2009 21:54
    Stany_89x
    Poziom 13  

Witajcie wybrałem tv n mam już ją w domu no i żeby oglądać kanały w HD muszę kupić kabelek HDMI tak ? bo moge i teraz oglądać je w hd ale w małej rozdzielczości a żeby mieć je w 1024... rozdzielczości muszę chyba kupić kabel hdmi jeśli źle mówie naprowadźcie mnie na dobrą drogę pozdrawiam

0
  • #9 24 Lis 2009 22:01
    pajo21
    Poziom 35  

Tak musisz dokupić kabel HDMI.

1
  • #10 25 Lis 2009 02:17
    tyht
    Poziom 11  

Witam.Mam obecnie Polsat,w sumie jestem zadowolony.Miałem też N-kę ale po dwóch latach zrezygnowałem N-ka ma dysk wewnętrzny w razie zwrotu tunera wszystkie nagrania przepadają Jeżeli brać Polsat to nie dekoder a sam Moduł z kartą i kupić tuner samemu jaki się chce z opcją nagrywania do tego dysk zewnętrzny.Osobiście czekam na to co zaproponuje platforma TVP.Ma być możliwość kupienia kanałów pojedynczo,np.na Polsacie są kanały których nigdy nie oglądam.Nie wspominam już o reklamach nieraz kolejne 8 kanałów mają reklamy.Ale reklamy są na wszystkich platformach.Może lepiej poczekać jeszcze z miesiąc co zaoferuje TVP.Pozdrawiam.

0
  • #11 26 Lis 2009 23:39
    GKVIDEO
    VIP Zasłużony dla elektroda

Temat zamykam .
    Samemu należy dokonać wyboru pod siebie tak jak napisał Kolega lord232! bo ilu użytkowników tyle opinii i zaraz temat rozrośnie się nam niepotrzebnie na kilka stron , a i tak Koledze to nic nie da w podjęciu decyzji, pozdrawiam GKVIDEO

0