Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nowa promocja Cyfry+ z TV LCD za złotówkę - czy ktoś już ma?

m.magda.m.m 04 Gru 2009 16:50 19843 49
    m.magda.m.m
    Poziom 12  
    zamieść jakieś fotki z tego, jak to dokładnie w realu wygląda... a jak z działaniem? naprawdę jest to full hd?
    iras31
    Poziom 2  
    A czy ktoś już słyszało o tym????
    Cyfra+ wprowadza nowe edycje promocji. Nowością jest pojawienie się w ofercie operatora nowego dekodera firmy Pace z nagrywarką (dysk 500GB) oraz HD. Od 1 grudnia pojawiła się także możliwość zakupu na własność dekodera Sagem SD w cenie 1 grosza, także jako drugiego dekodera w ramach oferty multiroom (pozostałe dekodery SD na sprzedaż w cenie 79 zł). W przypadku wynajmu dekoderów Cyfra+ (SD, PVR + HD) na wszystkie modele wprowadza opłatę 10 zł miesięcznie. W promocji nadal obowiązuje darmowy dostęp do kanałów HD przez cały okres umowy.

W przypadku umowy na 24 miesiące nadal obowiązuje promocja na telewizor za 1 zł oraz darmowym multiroom przy podpisaniu umowy na 24 miesiące i wyborze pakietu Prestiżowy+ lub Prestiżowy HD+. Telewizor za 1 zł będzie także dla klientów, którzy podpiszą dwuletnią umowę na pakiet Komfortowy+ z opcjami premium (np. Canal+ i HBO) oraz usługą multiroom w cenie 20 zł. Pozostałe warunki promocji z dwuletnią umową pozostają bez zmian - klient otrzymuje rabat 50 proc. na wybrany abonament przez 11 miesięcy, 50 proc. zniżki na Canal+ przez 24 miesiące, HBO oraz HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy.

Pozostałe warunki promocji dotyczące umów na 13 i 18 miesięcy także pozostają bez zmian. Rabat na abonament 50 proc. obowiązywał będzie przez 9 miesięcy (przy umowie na 13 miesięcy) lub 11 miesięcy (przy umowie na 18 miesięcy). Dodatkowo przy umowie 13 miesięcy klient otrzymuje darmowy dostęp do Canal+, HBO, Cinemax i HBO Digital przez 4 miesiące, a w przypadku umowy na 18 miesięcy przez 5 miesięcy oraz dodatkowo przez kolejne 4 miesiące w cenie za 39,60 zł (wzrost o 3,60 zł) pakiet Canal+ z Cinemax i HBO.

Wkrótce operator oficjalnie zaprezentuje i poinformuje o wprowadzeniu do oferty nowego dekodera Pace z HD i nagrywarką 500 GB.[b]
    Bialy73
    Poziom 2  
    Witam. Widzę, że jednak realizują na bieżąco. Podpisałem umowę 18.11 i wczoraj dostałem sms, że telewizor będzie we wtorek czyli 08.12 więc nie jest tak źle z realizacją (obawiałem się, że będzie dłużej tym bardziej że od cyfry nie można wyciągnąć żadnych konkretów jedynie przepraszają i proszą o cierpliwość i wyrozumiałość). jak dojdzie to napiszę coś więcej o jakości. Bo wiem, że wiele osób oczekuje na opinie użytkowników czy warto. cudów nie oczekuję ale jako współdzielony monitor i telewizor do małego pokoju powinno być ok. Myślę, że oferta i tak jest warta uwagi. Pozdrawiam
    m.magda.m.m
    Poziom 12  
    podpisałam umowę, i jedyne co mi dali wraz z masą przeprosin to jakiś Philips DSX3010. Mamma mia! Na umowie mam napisane, że w czasie 14dni sprzęt zostanie wymieniony na HD PVR przez kuriera który dowiezie TV. Cyfra przeprasza ale dekodery im się skończyły
    dzac4
    Warunkowo odblokowany
    m.magda.m.m napisał:
    podpisałam umowę, i jedyne co mi dali wraz z masą przeprosin to jakiś Philips DSX3010. Mamma mia! Na umowie mam napisane, że w czasie 14dni sprzęt zostanie wymieniony na HD PVR przez kuriera który dowiezie TV. Cyfra przeprasza ale dekodery im się skończyły

To cię zrobił ktoś w bola bo już dawno nie ma tych dekoderów.
    Na okres oczekiwania wydawane są PECE.
    A dekoder można wymienić w każdym najlepiej najbliższym punkcie C+.:D
    m.magda.m.m
    Poziom 12  
    powiedziała że ma wszystko psrzedane, gdzieś tam dzwoniła, i powiedzieli jej, że jeśłi klient chce, to może dać zastępczy, który muszę później albo oddać kurierowi, albo odnieść do niej, bo to jakiś serwisowy. I tak to wyszło... Dzwoniłam do C+ i potwierdzili, że mam go czasowo. Fakt, wielki jak krowa, ale jakoś tam działa. Dziwi mnie jedynie fakt. Mam antenę Triaxa TD100 i Goldena GI201. Na Nce mam sygnał jakości 100%, w Philipsie z Cyfry jest ..... 35-37% Walnięty On jakiś???
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  
    Co 6 godzin trzeba zbliżyć moduł dodatkowy do głównego i wcisnąć przycisk, wystarczy to na kolejne 6 godzin oglądania.
    iras31
    Poziom 2  
    Nowa ulotka Cyfry z nowym dekoderem od 15.12 2009
    kowara
    Poziom 14  
    Witam, C+ nie przygotowała się do tej akcji kompletnie. Konsultant w rozmowie przed podpisaniem przedłużenia umowy obiecywał telewizor w ciągu 2-3 dni, otrzymałem po 3 tygodniach. Tunerów PVR HD nie ma w całej Polsce, (podobno będą w 2010 roku) w informacji konsultanta oczekiwanie na tuner max 2 tygodnie. Co do telewizora rzeczywiście to monitor z tunerem TV, odbiór jak w sprzęcie LG bez rewelacji. Czy wyświetla full HD nie mogę sprawdzić, czekam na dostępność tunera. Dodzwonienie się na infolinię właściwie niemożliwe bez względu na porę doby, udało mi się to po około 20 minutach oczekiwania, dodatkowo Pani z infolinii odłożyła bezczelnie słuchawkę po kilu zdaniach rozmowy, oczywiście złożyłem reklamację na sposób traktowania klienta i ogólną dezinformację, czas na rozpatrzenie reklamacji 30 dni. I tym sposobem promocja świąteczna nie pozwala na skorzystanie z niej w całym zakresie właśnie przed świętami. Jeżeli ktoś ma informację pewną na temat dostępności tunerów PVR HD czekam z utęsknieniem. Pozdrawiam
    palaren
    Poziom 9  
    witam
    podepnę się pod temat
    klienci z którego dnia odbierają teraz lcd?
    ja przedłużyłem 23.11 i do teraz cisza

pozdrawiam

chwile po telefonie do cyfry dostalem smsa, kurier ma przyjechac 17.12, przypadek?:)
    AxelNext
    Poziom 38  
    Przeczytajcie w umowie "małym drukiem".
    Sąsiad ma zapis, że C+ na dostarczenie LCD ma czas do 31 marca 2010.
    Co do tunerów HD to chyba najlepiej przejść się do wróżki ze szklaną kulą :D
    kowara
    Poziom 14  
    Czy sąsiad mówił o tym, czy sam czytałeś? Zapis w umowie w żaden sposób nie daje jednoznacznie C+ 3 miesięcy.
    AxelNext
    Poziom 38  
    kowara napisał:
    sąsiad mówił
    Tak mu na infolinii powiedzieli, ale czy to sprawdził :roll:
    A nie ma takiego wpisu ?

Jutro się go zapytam czy faktycznie ma taki zapis w umowie.
    kowara
    Poziom 14  
    Na mój rozum zapis w umowie określa, że klient ma czas na realizację zakupu tv i wymianę tunera do 31.03.2010. Jeżeli nie zrobi tego to zapisy umowy nadal pozostają w mocy, chodzi o okres trwania umowy i ewentualne kary za wcześniejsze zerwanie lub zmianę warunków. Tak ja rozumię to co przysłało C+.
    D.B. Cooper
    Poziom 11  
    Wymienił już ktoś "Philipsa PVR", na "Pace HD PVR 500GB"?
    Mam w z wiązu z tym parę pytań?
    - jak przebiega wymiana, ponieważ dzisiaj w sklepie powiedziano mi, że pierwszeństwo do nabycia mają nowi klienci, a dotychczasowi w razie usterki "starego" PVR, mogą wpisać się na listę oczekujących...(po co chwalić się czymś, czego się nie ma ?)
    - jeśli z rabatem za PVR płacę 10zł. to czy tyle samo będę płacił za PACE?

btw. CYFRĘ posiadam od początku tj. ponad 10 lat, ostatnio dokupiłem sobie telewizje "N" i jak nic się do kwietnia ( koniec umowy ) nie zmieni, to wolę sobie wziąć pełny pakiet w "N" plus Turbodekoder, bo to co się dzieje w C+ to można nazwać tylko żałosnym. Cyfra zatrzymała się po wprowadzeniu PVR, który jest ich największym nie porozumieniem :D ( jeśli czytasz to i masz zamiar podpisać umowę to przestrzegam Cie przed tym badziewiem, lepiej wziąć dekoder SD ), a grafika zatrzymała się w momencie podpisywania umowy 1999 :|, że o dodzwonieniu do BOK nie wspomnę, dzisiaj czekałem 2x 12 min. gdy się dodzwoniłem, odrazu zapytałem dlaczego tak ciężko się dodzwonić, to pani mi powiedziała, że to wina dużej ilości dzwoniących abonentów ( dużo ludzi do nich dzwoni, ponieważ wiem, że przez 24h, zawsze czas oczekiwania jest minimum 10 min ) a gdy powiedziałem, że TPSA, ma 10 mln. abonentów i do nich dodzwaniałem się po pierwszym sygnale, to Pani odp. "Jeśli przedstawi pan swój problem to nie będzie pan musiał czekać jeszcze dłużej" :D eeeh...zobaczymy co mi zaoferują na wielkanoc, jak nic rozsądnego to BAJ, płakał nie będę bo nie ma po czym. Dzięki Ci konkurencjo!

żeby nie robić OT, to w sprawie tematu:
    Obecnie promocja z "telewizorem" wygląda następująco:
    http://www.cyfraplus.pl/09_pro_promocje-dla-nowych-klientow.htm
    Więc chyba lepiej, wziąć sobie 32" tv na raty ;)
    telesat1
    Moderator na urlopie...
    Zawsze możesz kupić sobie dekoder na rynku, niekoniecznie musi być z C+. Grafika, zazwyczaj ogląda się programy nie menu.
    D.B. Cooper
    Poziom 11  
    @up, niemów, że nie chciałbyś ładniejszego interfejsu, niż ten obecny.
    Jeśli klienci nie będą narzekać na takie sprawy to zostaniemy z tym na poziomie Atari jeszcze przez kolejne 5 lat...
    Co do dekodera to chodzi mi o to, że Philips, nie powinien trafić do użytku za astronomiczną dzierżawę 20 zł. no ale myślałem, że jest BDB, bo tak był przynajmniej zachwalany...
    D.B. Cooper
    Poziom 11  
    Prezentacja Dekodera Cyfry+ Pace HD PVR 500GB

Link