Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pionieer 1330 -problem.

skorbi 01 Lip 2004 20:39 1184 6
  • #1 01 Lip 2004 20:39
    skorbi
    Poziom 27  

Witam. Odbiornik ja wyżej,prawdopodobnie miał kiedyś wpisane pirackie oprogramowanie na Polsat i długo nie był używany.Chcę mu przywrócić ustawienia fabryczne.Menu jest,ale nie szuka stacji[łapie tylko dwie].Co z tym zrobić ?Czy to się jeszcze da poprawnie zaprogramować ? Czekam na jakieś sugstie.Pozdrawiam.SKORBI.

0 6
  • #2 01 Lip 2004 23:11
    janrtv
    Poziom 18  

Witam..
    Sprawa bardzo prosta musisz zrobić reset procesora i wszystko wróci do ustawień fabrycznych ,robi się tak wyłącz tuner wyłącznikiem zewrzyj punkt resetu do masy znajduje się koło procesora tak posrodku płyty ,włącz tuner na wyswietkaczu będą ósemki i cyknie przekażnik wyłącz i po bulu .Pozdrawiam

0
  • #3 02 Lip 2004 10:45
    sabret
    Poziom 20  

nastepnie bedziesz miał w menu mozliwośc wyszukiwania programów , daj wyszukiwanie ,tuner sciagnie ci automatycznie soft cyfry i dalej mozna juz się bawic
    pozdro

0
  • #4 02 Lip 2004 13:09
    konradbogdan
    Poziom 15  

Witam. Na dzień dzisiejszy trzeba jeszcze zaprogramować eproma 24c16 orginalnym wsadem.Oczywiście po resecie i wtedy dopiero tuner zassie orginalny soft z nieba.Pozdrawiam :)

0
  • #5 02 Lip 2004 21:28
    Bonmis
    Poziom 21  

Ma ktoś może aplikację układu PD4668B albo schemacik 1330. Mam tunerek po zalaniu i wogóle po przejściach. Po włączeniu tylko kreski brak reakcji na pilota i klawisze, nie załącza zasilania na pozostałe układy 5V i 3,3V. Szukam w jaki sposób jest ono załączane, może ktoś wie i potrafi pomóc aby go ożywić.

Bonmis

0
  • #6 02 Lip 2004 22:06
    skorbi
    Poziom 27  

Witam.Nie spodziewałem się tak dużo odpowiedzi w tak krótkim czasie.O efektach powiadomię.Serdecznie dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.SKORBI.

0
  • #7 03 Lip 2004 22:37
    stanelk
    Poziom 11  

Witam,1330 resetuje się punkt K 2501 [pod modemem] do masy,włączamy tunek,strzałka wgórę na panelu,ósemki na wyświetlaczu,wyłączamy tunek,zdejmujemy zworę,podłączamy do anteny i włączamy jeśli orginalne MENU to skanujemy satelitę,najlepiej z starą lub nową kartą C+ w slocie,wejść na kanał C+ i jest orginałne.Wtedy eeproma nie trzeba programować. Ale jeśli jest MENU pirackie to wtedy trzeba przeprogramować specalnym programatorem układ ten na podstawce 42 nóżki .Pozdrawiam.

0