Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak mocy opel vectra B tdi poj. 2000 . 97r.

jarek3752 25 Lis 2009 08:24 3886 2
  • #1 25 Lis 2009 08:24
    jarek3752
    Poziom 9  

Po odpaleniu zapala się pomarańczowa kontrolka (shek nie wiem jak to pisać ) i po kilku metrach kontrolka gaśnie . Po rozgrzaniu auta do około 80 C i przekroczeniu 2000obr. vectra traci moc (zapala się kontrolka ) . Mechanicy zregenerowali pompę wtryskową , skasowali 2700zł a usterka nadal jest.

0 2
  • #2 25 Lis 2009 08:57
    kamil II
    Poziom 18  

Witam problemow moze byc wiele podcisnienie sterowanie turbiny itd itp wiec musisz zdjagnozowac napisac bledy to cos wykombinujemy

0
  • #3 25 Lis 2009 09:18
    pawfil1
    Poziom 11  

Wciśnij pedał gazu do oporu oraz pedał hamulca przekręć kluczyk w położenie zapłon (zapalą się kontrolki) i w tym samym momencie twoja żółta kontrolka zacznie mrugać, pokazywać twój kod błędu (1 mrugnięcie odczytaj jako jedynkę 2 jako dwójkę itd. natomiast 10 mrugnięć jako zero)
    Ja też miałem podobną historię w swojej Astrze II (silnik 1,7 DTI Isuzu). Po przekroczeniu 2 - 2,2 tys. obrotów zapalała się kontrolka a samochód tracił moc. Okazało się że mój przewód podciśnienia sterujący turbiną był załamany i to był powód całej usterki. Naprawa GRATIS w serwisie OPLA ale w Holandii miasto Sittard (Polecam).

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo