Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka gazowa Bosch (używana - brak jakichkolwiek symboli)

25 Lis 2009 10:36 8245 3
 • Poziom 10  
  Witam... od niedawna mieszkam w nowym (z 2 ręki) mieszkaniu. Poprzedni właściciel zostawił mi kuchenkę gazową Bosch, jednak nie znalazł do niej instrukcji obsługi. Nigdzie (na żadnej ze ścianek itp.) na kuchence nie ma żadnej tabliczki znamionowej ani nic, co by mogło choć po trosze pomóc w identyfikacji konkretnego modelu.
  Jest to model wolnostojący, 4 palniki gazowe, manualny iskrownik, piekarnik elektryczny z termoobiegiem, po prawej stronie zegar z jakimiś funkcjami... Żona zrzędzi, że nie wychodzą jej ciasta itp. Proszę o pomoc w identyfikacji, muszę gdzieś znaleść instrukcję do tego piekarnika, bo już mi uszy więdną ;)

  W załączeniu dodaję linki do dwóch zdjęć; pierwsze z przodu na całą kuchenkę, drugie - zbliżenie na pokrętło piekarnika oraz iskrownik i niższe to chyba światełko z czymś tam jeszcze (rożen?). Mam nadzieję, że ktoś z Was ma podobną, lub zna dokładny (lub podobny) model kuchenki (szukałem 'na ślepo' na stronie Bosch'a, jednak kuchenka ma już parę lat - nie wiem dokładnie ile - i jest to szukanie igły w stogu siana).
  Z góry dziękuję za pomoc!

  Kuchenka gazowa Bosch (używana - brak jakichkolwiek symboli) Kuchenka gazowa Bosch (używana - brak jakichkolwiek symboli)
 • Pomocny post
  Poziom 20  
  model -----HSW185
 • Poziom 10  
  BARDZO dziękuję! W imieniu swoim i żony (zwłaszcza)...
  Jeszcze pytanko dodatkowe - może wie Pan gdzie dorwać do niej instrukcję, bo google jedynie rosyjsko-ukraińskie strony mi o tym modelu wyświetla...
 • Poziom 1  
  Witam, mam podobny problem. Na kuchni gazowej z elektronicznym piekarnikiem Bosch brak tabliczki znamionowej. Będę wdzięczna za rozszyfrowanie modelu widocznego na załączonym zdjęciu. Pozdrawiam i dziękuję.
  Kuchenka gazowa Bosch (używana - brak jakichkolwiek symboli)