Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G montaż szyb elektrycznych.Jak to zrobić?

lukaszjel 25 Lis 2009 17:29 3462 4
  • #1 25 Lis 2009 17:29
    lukaszjel
    Poziom 2  

Witam Panowie kupiłem elektryke przednich szyb do Astry G od anglika ( podnosniki , wiązki , przełączniki ) nie za bardzo wiem jak ją zamontować i co trzeba zmienić ?! proszę was o pomoc oraz gdzie jest przekażnik od szyb lub powinien być ? czy sa tylko bezpieczniki
    Temat poprawiłem, proszę zwrócić uwagę na błędy w pisowni i poprawić. Zapoznaj się z regulaminem![mod="Pawel wawa"]

• #2 25 Lis 2009 17:50
    wolffik
    Poziom 16  

ale ty już masz elektryczne szyby czy dopiero będziesz zakładał bo się pogubiłem

• #3 25 Lis 2009 19:51
    lgrzeg
    Poziom 14  

jedz do elektryka bo jak nie wiesz za co sie zabrac to sie nie bierz za to

• #4 25 Lis 2009 19:57
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody

Schematy umiesz czytać? Jak tak to ściągasz schemat i podłączasz, jak nie to lepiej żebyś to naprawdę oddał komuś do podłączenia, sam możesz np zamontować wszystko mechanicznie.

• #5 25 Lis 2009 20:09
    lukaszjel
    Poziom 2  

Mam wszytsko ale od anglika i niewiem czy wtyczkiw drzwiach pasuja bo silniczki trzeba stronami zamienić obejdzie bez elektryka poprostu chcę użyskać wskazówki jak tak owe macie

Za niestosowanie się do zaleceń moderatora blokada pisania na 3 dni. Po tym czasie proszę mi przypomnieć na PW o odblokowaniu. Następnie wykonać moje polecenia dotyczące pisowni.[mod="Pawel wawa"]

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME