Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przedłużenie umowy z Orange

dj_mario_dj 26 Nov 2009 14:42 5191 10
    dj_mario_dj
    Level 11  
    Witam!!
    Jeśli ktoś z forumowiczów ma telefon w sieci Orange, kończy mu się umowa i ma konkretne oczekiwania co do oferty to chętnie pomogę. Jestem pracownikiem Orange (telefonicznym). Gwarantuję maksymalną ofertę jaką uda się wyłuskać z systemu, możliwe są rabaty na telefon.
    Śmiało proszę pytać o ofertę abonamentową oraz mix chętnie pomogę.
    Kontakt na forum lub priv odnośnie konkretnej oferty dla danego numeru.

PS. Nie mam prowizji od umów.
    woj2324
    Level 1  
    Umowa z orange kończy mi się 16.12.09-firma50. Interesuje mnie oferta na 24 miesiące z jak najniższym abonamentem i telefonem [NOKIA6700;6303;6300 bądz S.E.z serji C lub K] Mój E-mail :woj2324@wp.pl.
    dj_mario_dj
    Level 11  
    Niestety mam tylko ofertę indywidualną. Co do telefonu polecam c902 lub nokię 6303 6700 jest dość droga i wcale nie taka "szałowa" no chyba, że na nawigacji zależy to tylko ona ma.
    Pozdrawiam
    henrykrymarz
    Level 2  
    Koniec umowy luty 2010. Już miałem telefony w sprawie przedłużenia czy warto spieszyć się .Przedłużenie będzie z wymianą telefonu na 6303. Przymierzam się do abonamentu 35 zł.Mój e-mail henrykrymarz(malpa)wp.pl
    dj_mario_dj
    Level 11  
    henrykrymarz wrote:
    Koniec umowy luty 2010. Już miałem telefony w sprawie przedłużenia czy warto spieszyć się .Przedłużenie będzie z wymianą telefonu na 6303. Przymierzam się do abonamentu 35 zł.Mój e-mail henrykrymarz(malpa)wp.pl

Pytanie podstawowe jak dużo dzwonisz?? i czy bardziej zależy Ci na jak najniższej cenie telefonu czy na darmowych minutach?

Podaj numer telefonu na priv i zrobię Ci wstępną konfigurację jak wychodzi cenowo 6303.

Pozdrawiam
    magdap24
    Level 1  
    Kończy mi się umowa 8 lutego 2010, zalezy mi na tel lg cookie i abonamencie 35 zl ile moge dostac maksymalnie minut do wszystkich
    karolark
    Level 42  
    Ale wy kombinujecie jak sie konczy umowa wchodzisz na strone orange logujesz sie i wybierasz opcje co chcesz kupic - rozmawiasz z konsultantem lub sam wybierasz opcje jakie wam odpowiadaja ( ja ostatnio zawierzylem konsultantowi i bylem zmuszony do nie odbierania przesylki bo jakos tak wyszlo ze konsultant mijal sie z tym co ustalilismy )sam wybralem i jest ok
    nokia 6300
    Level 1  
    Umowa kończy mi się na początku grudnia 2010 roku. Interesuje mnie przejście z mixa na zetafona (o ile to możliwe) i jakś super telefonik lub niski mix lub abonament i telefonik w dobrej cenie. Teraz mam mix 25. Chciałbym Nokię 6700 lub Samsunga S7220 ultra classic. Slaw.kow.141(malpa)wp.pl
    Dziękuje za pomoc.
    drybsu
    Level 2  
    witam
    mam umowe w zetafonie, i konczy mi sie za niedlugo
    czy w zetafonie dostaje sie wogole jakies "profity" za przedluzanie umowy???
    macieyekk
    Level 1  
    proszę o kontakt md.ginalski(malpa)gmail.com z góry dziękuję.
    dj_mario_dj
    Level 11  
    Witam,
    rozstałem się z branżą na dobre więc dziękuję za dotychczasowe zainteresowanie,
    a moderatora proszę o zamknięcie.
    Pozdrawiam Mariusz