Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic 5D Podgrzewane lusterka, podłączenie pod szyby.

Elmer89 26 Lis 2009 14:54 4810 4
  • #1 26 Lis 2009 14:54
    Elmer89
    Poziom 14  

W związku z tym iż nie znam się zbytnio na elektronice i przeszukałem cały net i nie mogę znaleźć informacji mi potrzebnych .i tu pytanie jak podłączyć maty podgrzewania lusterek pod ogrzewanie tylnej szyby znalazłem do wersji 3D japońskiej niestety jest inna wiązka, nie chce czegoś popsuć samemu kombinując więc proszę was o pomoc zamieszczam zdjęcie i liczę na waszą pomoc

Pozdrawiam
    Honda Civic 5D Podgrzewane lusterka, podłączenie pod szyby.

0 4
  • #2 26 Lis 2009 16:07
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 26 Lis 2009 22:54
    Elmer89
    Poziom 14  

Może troszeczkę źle napisałem chce podpiąć się pod guzik podgrzewanie szyby tylnej w przypadku złego podłączenia słyszałem o spaleniu włącznika a to nie jest mi potrzebne ,zresztą kabelki są już tam doprowadzone,napisałem tu aby ktoś mi pomógł, może ktoś ma już z tym jakieś doświadczenie. nie chce ciąć w ciemno kabli które są dosyć krótkie,oczywiste jest to że jeżeli nie uzyskam pomocy skieruje się do elektryka, ale chyba nie o to chodzi lepiej dowiedzieć się od kogoś mądrzejszego co ma pojęcie i nie wydawać kasy w końcu te forum od tego jest żeby sobie wzajemnie pomagać ;)

0
  • #4 27 Lis 2009 10:02
    darek_wp
    Poziom 28  

Nie podpinaj się pod przełącznik tylko musisz znależć przekaźnik zasilający ogrzewanie tylnej szyby lub przewód zasilający ją i tam wpiąć maty lusterek.

0
  • #5 05 Lut 2010 07:50
    Elmer89
    Poziom 14  

Podłączyłem bez przekaźnika i śmiga jak ta lala

0