Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bicie na kole passat b4 tdi

26 Lis 2009 19:45 2496 7
  • Poziom 15  
    Witam mam duży problem z autem mam bicie na kole sprawdziłem koło dokręcone, poluzowała się śruba od przegubu więc ją dokręciłem . Tarcze odkręciłem jest prosta ,piasta ma bicie max około 1mm. Natomiast strasznie lata półoś co się mogło stać skrzywiła się półoś tak sama z siebie? a może to przegub wewnętrzny?
  • Poziom 39  
    Jakie bicie promieniowe czy poprzeczne?
  • Poziom 15  
    Półoś ma bicie promieniowe jest to prawe koło dłuższą półoś
  • Poziom 15  
    Rozwiązałem swój problem mianowicie okazało się że krzywa jest półoś, nie slyszałem jeszcze aby coś takiego mogło się zdarzyć. Więc mam kolejne pytanie czy do passata b4 z silnikiem AFN 110km będzie pasowała półoś od 90 konnego?
  • Poziom 22  
    Hmm chyba tak, Jeśli mają te same skrzynie. A nie łatwiej kupić oryginalna, albo taką samą używkę?
  • Poziom 13  
    Pasować będzie, ale czy to ma sens? Jeśli planujesz pojeżdzić sobie jescze w świetym spokoju kilkadziesiąt tysięcy kilometrów to pod zadnym pozorem nie pchaj sie w uzywki/podroby. Oryginał i tylko oryginał. Ja zaoszczędziłem sobie 100zł na chłodnicy do swojego auta i oto efekt: nieustanne przegrzewanie sie podczas upalnego lata, a co za tym idzie wypala sie wszystko co tylko może i silnik zamiast kolejnych 100tys posluzy mi moze z 20.
  • Poziom 22  
    Wiesz. Oryginał to oryginał. Tu nie ma kompromisów.
    Daj nową półośkę i będzie git :D
  • Poziom 15  
    hm raczej skłaniam się w stronę używki w bdb stanie nowa oryginalna będzie sporo kosztowała a auto ma już parę latek o zamienniku nie ma mowy same problemy z tym