Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bicie na kole passat b4 tdi

gaav 26 Nov 2009 19:45 3024 7
    gaav
    Level 15  
    Witam mam duży problem z autem mam bicie na kole sprawdziłem koło dokręcone, poluzowała się śruba od przegubu więc ją dokręciłem . Tarcze odkręciłem jest prosta ,piasta ma bicie max około 1mm. Natomiast strasznie lata półoś co się mogło stać skrzywiła się półoś tak sama z siebie? a może to przegub wewnętrzny?
    trans-serwis
    Level 39  
    Jakie bicie promieniowe czy poprzeczne?
    gaav
    Level 15  
    Półoś ma bicie promieniowe jest to prawe koło dłuższą półoś
    gaav
    Level 15  
    Rozwiązałem swój problem mianowicie okazało się że krzywa jest półoś, nie slyszałem jeszcze aby coś takiego mogło się zdarzyć. Więc mam kolejne pytanie czy do passata b4 z silnikiem AFN 110km będzie pasowała półoś od 90 konnego?
    _LBX_
    Level 22  
    Hmm chyba tak, Jeśli mają te same skrzynie. A nie łatwiej kupić oryginalna, albo taką samą używkę?
    djmostek
    Level 13  
    Pasować będzie, ale czy to ma sens? Jeśli planujesz pojeżdzić sobie jescze w świetym spokoju kilkadziesiąt tysięcy kilometrów to pod zadnym pozorem nie pchaj sie w uzywki/podroby. Oryginał i tylko oryginał. Ja zaoszczędziłem sobie 100zł na chłodnicy do swojego auta i oto efekt: nieustanne przegrzewanie sie podczas upalnego lata, a co za tym idzie wypala sie wszystko co tylko może i silnik zamiast kolejnych 100tys posluzy mi moze z 20.
    _LBX_
    Level 22  
    Wiesz. Oryginał to oryginał. Tu nie ma kompromisów.
    Daj nową półośkę i będzie git :D
    gaav
    Level 15  
    hm raczej skłaniam się w stronę używki w bdb stanie nowa oryginalna będzie sporo kosztowała a auto ma już parę latek o zamienniku nie ma mowy same problemy z tym