Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar CZ 2352 Lodówka - wariuje !!!

marioostry 27 Lis 2009 09:38 1929 1
  • #1 27 Lis 2009 09:38
    marioostry
    Poziom 9  

Witam szanownych forumowiczów i mam zarazem do Was jako specjalistów tej dziedziny pytanko. Mianowicie posiadam lodóweczkę Polar CZ2352 z elektronicznym wyświetlaczem temperatury zamrażarki oraz chłodziarki. Problem polega na tym ,że nie wiadomo czemu zanika wyświetlenie pokazywanej temperatury i wtedy chłodziarka pracuje normalnie a zamrażarka przestaje całkowicie działać lub też jak dzisiaj zaobserwowałem , że w komorze chłodziarki temperatura jest niższa niż zazwyczaj , poza tym czuję , że temperatura z tyłu za lodówką jest większa na plusie i czuć wydobywające się ciepło. Posiada ona dwa agregaty , które są ciepłe. Lodówka ma ok. 14 lat a moje pytanko jest następujące: czy warto bawić się w naprawę tej lodówki , czy kupić nową ???
    Proszę też wypowiedzieć się na temat lodówek Gorenije - niestety tylko taka spełnia moje wymogi odnośnie wysokości - 146 cm.

0 1
  • #2 25 Maj 2013 12:34
    jacek-5
    Poziom 8  

Dysponuje takim samym sprzętem od 17 lat. Problem był taki sam. Po wielu nie udanych próbach naprawy przez "specjalistów" znajomy elektronik zainteresował się elektroniką lodówki (już prawie była na śmietniku) okazało się ,że w panelu elektroniki są uszkodzone dwa kondensatory. Koszt naprawy 0zł sprzęt działa do dzisiaj bez problemów. Oddaj do sprawdzenia jakiemuś elekronikowi panel elektroniki do sprawdzenia.

0