Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4-2001r.-poswietlanie konsoli

27 Lis 2009 16:40 1858 6
  • Poziom 23  
    witam ,panowie czy ktos sie spotkal z takim problemem, swieci caly czas podswietlanie wlacznika swiatel, przycisku ESP, i podsufitki przedniej i tylnej oczywiscie na czerwono, pozostale klawisze szyb, klimatronica , licznik dzialaja prawidlowo po przekreceniu wlacznika na postojowki, pytanie co steruje tym podswietlaniem???, modul swiatel pod deska-8EO 907.... nie reaguje na to nic, modul komfortu rowniez , bezpieczniki wszystkie dobre a wyciagajac po kolei kazdy nic nie zmienia dopiero odpiecie aku wylacza wszystko -czy to jakos programuje sie w komforcie??, dodam ze wczesniej Vagiem moglem zmieniac kodowanie w komforcie teraz juz nie dam rady, usterka powstala nagle i dodatkowo swieci sie na desce blad ESP- zczytujac blad pisze aby skontakowac sie z servicem,auto pali ,jezdzi, licznik dziala prawidlowo

Audi A4 2001 r. licznik na FIS-ie benzyna
  • Poziom 32  
    regulator jasności podświetlenia prz wyłączniku świateł
  • Poziom 23  
    obok wlacznika swiatel jest sterowanie tylko wysokoscia swiatel wiec jestes w bledzie, natomiast podswietlaniem calym reguluje sie przyciskami w liczniku +/- i teraz pytanie czy owy regulator jest wbudowany w licznik?? sciemniajac przyciskiem sciemnia sie deska oprocz tych elementow ktore pisalem wyzej, one swieca caly czas i nie reaguja na nic-gasna w momencie odpiecia aku a po wpieciu odrazu zapalaja sie i tak zostaje caly czas-ktos widzial takie cuda kiedys?? :)
  • Poziom 9  
    witam
    przypadkiem trafiłem na ten temat szukajac informaci o module światel i chyba myśle ze moge cos wniesc do tego problemu a raczej jego rozwiazania, otóz miałem doczynienia z takim zawiskiem, przekładałem audi a4 2001 rok i własnei była taka ciekawa sprawa ze swieciło sie własnei podswietlanie przełaczników świateł przycisk esp i podswietlanie swiatel oswietlenia wnetrza , z tym ze u meni dizlo si etak wtedy gdy wcisneło sie zapalniczke , tworzyło sie jakas choinka choc instalacja pozostała angiwelska i wszystko powinno działac ok , u mnei przyczyna byl to ze nowa zapalniczka miąla odwrotnie polaryzacje czyli plus i minus i po wcisnieciu zapalniczki zamiast nagrzewac sie to tworzyła taka choinke , proponuje wiec poszukac jakiegos spiecia na tych własnei kablach bo to one własnei powodowały takei objawy u mnie

pozdrawiam i mam nadzieje problem bedzie rozwiazany
  • Użytkownik obserwowany
    Przyciski podswietlania elektr. szyb gasną po zamknięciu samochodu.
    Są niezależne od świateł i stacyjki.
  • Poziom 17  
    Odepnij konektor od gniazda zapalniczki , możliwe że gniazdo jest potopione i plus z zapalniczki trafia na jej podświetlenie.
  • Poziom 23  
    Panowie, problem został już rozwiązany, a mianowicie wiązka, która idzie wzdłuż tunelu, została trafiona. Po zlokalizowaniu tego i polutowaniu, okazało się ze jeszcze kilka innych rzeczy, które nie działały, ponownie zaczęło funkcjonować.

Pozdrawiam!!