Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć sterowanie centralnym zamkiem Opel Astra?

02 Lip 2004 14:25 10672 10
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam pytanie : chciałbym podłączyć do fabrycznego centralnego zamka centralke zdalnego sterowania. Gdzie i do jakich przewodów mam się wpiąć.

pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    Zapomniałem dodać że jest to OPEL ASTRA 94
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    Wiec musisz zobaczyc czym jest sterowany centralny zamek czy "+" czy "-" jezeli sie nie myle to jest to "-" jezeli Twoj sterownik ma wyzwalanie "+" to wystrarczy sie wpiac w te 2 przewody. Nie pamietam dokladnie, jezeli jest oto "+" musisz skorzystac z przekaznikow. Sprawdz i napisz mi na maila co i jak to powiem Ci jak to zrobic jakby co kontakt gg:465216
  • Poziom 21  
    W astrze jest sterowanie "-" moduł zamka znajduje sie w nogach pasażera na słupku. Żeby go znaleźć musisz odsunąć wszystkie okładziny bo on jest wpuszczony w słupek. Sterowanie jest na cieniutkich kabelkach czarnych z jakimiś kolorami. Nie pamiętam dobrze ale chyba jeden z żółtym a drugi z niebieskim. Sprawdź sobie brzęczykiem na których się pokazuje "-" na stałe po zamknięciu a na którym po otwarciu. A później przez żaróweczkę spróbuj podłączać do masy. Czy zamyka i otwiera. Nie ma się co tego bać. Tego modułu nie da się uwalić :-)
  • Spec od samochodów
    Brazowy z dwoma paskami bialymi-otwieranie ,brazowy z dwoma paskami czerwonymi zamykanie
  • Poziom 10  
    Witam
    1.Czy można przerzucać minus przy pomocy jednego przekaźnika czy musi to być tylko impuls.
    2.Czy jeśli będą dwa minusy na zamykaniu i otwieranie nie będzie to przeszkadzać i nie zablokuje zamka. sytuacja gdy jestem w samochodzie i wcisnę ręką przycisk blokady drzwi.
  • Spec od samochodów
    Jesli wcisniesz przycisk blokady to jest tam minus na stale do czasu przelaczenia na otwieranie
  • Poziom 18  
    HA HA nie da się uwalić.....conajmniej raz w miesiącu mam takie autko na uwalony moduł kiekert po amatorskim montażu
  • Spec od samochodów
    Uniwersalne masz sterowane dwoma masami w orginale to trzeba znalesc sterownik i w zaleznosci od samochodu sa rozne sterowania. Wracajac do postu z 10.07 to z alarmu zawsze podajesz tylko impuls
  • Poziom 9  
    Witam
    czy mogę prosić o schemat wyprowadzeń sterownika KIEKERT.
    Mam Astrę bez centralnego i bez instalacji pod niego a chciałbym go zamontować.

Pozdrawiam