Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorolla radio RADIUS GM1200 lub MR503AD

27 Lis 2009 19:58 2937 13
  • Poziom 25  
    Mam radio Motorolli RADIUS GM1200 lub MR503AD (takie mam oznaczenia jako model) Potrzebuję zrobić jakiś wzmacniacz sygnału między radiem CB a anteną. Co proponujecie?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Picia136 napisał:
    Mam radio Motorolli RADIUS GM1200 lub MR503AD (takie mam oznaczenia jako model)

Radiotelefony firmy MOTOROLA w tym GM-1200 nigdy nie pracowały ani nie będą pracowały w paśmie CB. :cry:
    Cytat:
    Potrzebuję zrobić jakiś wzmacniacz sygnału między radiem CB a anteną. Co proponujecie????

Najlepiej kupić wzmacniacz mocy do pasma CB. :D

Pozdrawiam.
    PS. Nie wszystko co się świeci i jest radiem, może oznaczać, że to CB. :D
  • Poziom 25  
    Typ CB a radio jest do Taxi
  • Poziom 10  
    (...) Ocenzurowano.
    Witam.

radiosystem czy na tych zdjęciach jest radio z serii GM lub MR . ???

Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    To moje radio wygląda całkiem inaczej
    Picia136 napisał:
    To moje radio wygląda całkiem inaczej

Powinno tak wyglądać lub Bardzo Podobnie.

Motorolla radio RADIUS GM1200 lub MR503AD

picia136 napisał :
    Cytat:
    Typ CB a radio jest do Taxi

Każdy radiotelefon może być dla każdej służby. I do taxi tez czasami jest ale typ CB to na 100% NIE.

Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    (...) Ocenzurowano.
  • Poziom 25  
    dokładnie wygląda tak jak pokazał teraz radiosystem
  • Poziom 40  
    Za pierdnięcie softem w radio które zajmuje 2 sekundy zapłacisz "jedyne" 50 zeta u jednego "radiokomunikacyjnego fachowca" na alledrogo.
    Warto ?
  • Poziom 35  
    sq6ade napisał:
    Za pierdnięcie softem w radio które zajmuje 2 sekundy zapłacisz "jedyne" 50 zeta u jednego "radiokomunikacyjnego fachowca" na alledrogo.
    Warto ?

Tak się składa że to ja jestem tym "radiokomunikacyjnym fachowcem" i za piardnięcie dwusekundowe biore 5 zł . Cała reszta (45 zł) to opłaty allegro , legalny soft za który zapłaciłem pieniądze i posiadam faktury , programatory , wiedza . Jeśli koledze wydaje się to drogo to zapraszam do któregoś ze stołecznych serwisów . O ile oczywiście taki serwis zaprogramuje radio nie zakupione u nich . Tam na dzień dobry klient płaci 100 zł za , jak to kolega określił , "piardnięcie". Nic też nie stoi na przeszkodzie żeby kolega programował radia za powiedzmy...25 zł , albo nawet za darmo . A czy to nie kolega przypadkiem trzepie radioamatorów z niezłej kaski za płytki do McMicro ? Proszę napisać na forum ile kosztuje taka płytka . Każdy orze jak może .

"radiokomunikacyjny fachowiec"
    Panowie sq6ade i radio-service , pozwólcie sobie przypomnieć, że tematem jest " Motorolla radio RADIUS GM1200 lub MR503AD " a nie własne "dogaduszki/docinki" .

Proszę sobie po tzw. "pysku" dać na PW. :D

Regulamin pkt. 4 .

Pozdrawiam.