Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ponowne zalożenie licznika. Co, jak i za ile. Enion

Luk.ot 27 Nov 2009 21:31 5279 3
    Luk.ot
    Level 2  
    Witam,

Chce się wprowadzić do mieszkania w którym elektrownia około 5 lat temu zabrała licznik, za niepłacenie rzecz jasna. Chata należy do wujka który jest też właścicielem lokalu znajdującego się pod mieszkaniem. Co muszę zrobić by elektrownia założyła nowy ?? Zaznaczam że chcę się tam wprowadzić bez zameldowania, więc tak naprawdę wszystko będzie na wujka który ma nieuregulowany dług wobec dostawcy prądu.

Mam też pytanie odnośnie kosztów takiej imprezy, u mnie w mieście działa firma Enion. Z tego co wiem jest nowe przyłącze przy budynku, a w lokalu piętro niżej jest przygotowany kabel pod ewentualną sieć dla licznika pod mieszkanie. Wujek mówił że jest to kwestia licznika i 5 metrów kabla ..

* Gdybym pomylił działy etc. to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
    Jestem kompletnym laikiem w tym temacie i proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam
    Łukasz-O
    Admin of electroenergetics
    Twój wujek musi wystąpić o nowy przydział mocy, oczywiście dług musi wraz z odsetkami najpierw zapłacić jako właściciel mieszkania. Później dostanie tzw. "Warunki Przyłączeniowe". Następnie zatrudnia elektryka który na podstawie tych warunków, będąc na miejscu wycenia usługę.
    Luk.ot
    Level 2  
    Mhm. A jest jakiś sposób na ominięcie spłaty długu ?? Po tylu latach pewnie dług urósł kilkakrotnie. Czytam coś o licznikach pre-paid jest to jakieś rozwiązanie ?? No i jakie są mniej więcej koszta samego montażu licznika ..